Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC 254 Khabib vs Gaethje: Analýza, Tipy a Sázky

UFC 254: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další číslovaný turnaj UFC. Galavečeru vévodí titulová bitva neporaženého šampiona lehké váhy Khabiba Nurmagomedova s prozatimním šampionem Justinem Gaethjem. Dále na kartě najdeme Roberta Whittakera, Jareda Cannoniera, Alexandera Volkova nebo Iona Cutelabu. Pojďme si projít zajímavé kurzy turnaje UFC 253.

Justin Gaethje bere svým soupeřům duše?

UFC 254 Analýza:

Alexander Volkov vs Walt Harris – zápas skončí KO/TKO 1,75

Walt Harris je v oktagonu s trochou nadsázky vyznavačem hesla “zabij nebo budeš zabit”! Jeho poslední zápas, který skončil na body, se odehrál v roce 2016. Od té doby zaznamenal devět zápasů a všechny skončily před limitem. Navíc i všech třinácti vítězství, které v profesionální kariéře zaznamenal dosáhl před limitem. Volkov pro ránu také nejde daleko, i když v posledních dvou zápasech došel až k bodovým rozhodčím. Ve své kariéře zaznamenal už 23 ukončení před limitem (20 KO/TKO). Walt Harris má velmi nebezpečné začátky, do kterých vynaloží hodně sil. Ze třinácti vítězství má hned jedenáct v prvním kole. Kurz 1,75 je tedy více než zajímavý.

Jared Cannonier vs Robert Whittaker – +1,5 kola v kurzu 1,45

Je možné, že z tohoto zápasu vzejde titulový vyzyvatel. Oba zápasníci si můžou uvědomovat důležitost tohoto duelu, a tak čekáme opatrnější začátek. Ostatně Robert Whittaker má většinou pomalé začátky, kdy si načítá soupeře. U Cannoniera můžeme sledovat jak jeho váhou proměnu (z těžké váhy postupně putoval přes polotěžkou až do střední), tak jeho zápasovou strategii. Dříve ve svých duelech sázel hlavně na bezhlavé přestřelky v postoji, ale ve střední váze předvádí kvalitní kombinace a má i solidní obranu. Nicméně Australan vydržel dohromady celých deset kol s Yoelem Romerem, což je podobný typ jako Cannonier. Pokud Whittaker předvede další ze svých strategických výkonů, tak může uspět na body.

Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje

Tento dlouho očekávaný duel rozebral na atomy ve svojí analýze Honza. Pokud nechcete tolik riskovat je zajímává sázka na více jak 2,5 kola, zatím v pěkném kurzu 1,60.

Radim

UFC, Tipsport

Pavel

UFC, Tipsport

Tip na tiket

Speciální sázky:

Tipsport

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *