Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Buscape poslal nespokojený vzkaz vedení organizace OKTAGON MMA

Buscape poslal nespokojený vzkaz vedení organizace OKTAGON MMA

Jedním z nejlepších zápasů velkolepého turnaje OKTAGON 15, kterému vévodil Zápas století, byla bitva cizinců Bryczek vs Buscape. Ta totiž nabídla skvělou podívanou, na jejímž konci se z vítězství na body radoval UFC veterán Leandro “Buscape” Silva. Domácí fanoušky jeho výkon nadchl, obzvlášť, když dokázal porazit někoho, jako je Bryczek, takže se okamžitě začalo spekulovat o tom, zda ho v OKTAGONu ještě uvidíme. Nabízela by se totiž možná bitva Kozma vs Buscape. Brazilec, který však většinu času tráví v USA, nyní vedení organizace poslal jasný vzkaz.

Patrik Kincl zhodnotil Machova nového soupeře

“Zdravím šéfy organizace OKTAGON MMA Ondru a Pala. Respektuji vás, ale nesouhlasím s vámi. Vyhrál jsem souboj, který měl určit dalšího titulového vyzyvatele. Proč jsem se tedy neutkal s Davidem Kozmou o titul šampiona? Vysvětlete mi to, protože asi úplně nerozumím tomu, jak u vás fungují žebříčky. Všichni čeští a slovenští fanoušci si to zaslouží vědět. My všichni, kteří milujeme MMA. Chceme zápas s Davidem Kozmou a taky si ho zasloužíme, protože jsme vyhráli zápas, který měl určit, kdo ho vyzve. Šéfové, vysvětlete nám tedy prosím, co se děje. Tenhle zápas dává všechen smysl světa. Děkuji všem MMA fanouškům v Česku i na Slovensku. Moc si vás všech vážím,” obrátil se Buscape na svém IG profilu na vedení organizace.

Promotér Ondřej Novotný sice několikrát zmiňoval, že s Buscapem o dalším souboji jedná, ale Silva v konverzacích, které máme k dispozici, spíše naznačuje, že ho vedení asi nemá rádo a že žádná nabídka ohledně peněz, které chtěl po posledním duelu přidat, doposud nepřišla. Situace je teď samozřejmě výrazně složitější kvůli koronaviru, ale soudě dle IG profilu se Buscape většinu času zdržuje spíše v USA. Otázkou však je, zda si Silva po jednom zápasu v rámci organizace, byť skvělém, “zaslouží” titulovou šanci.

Uvidíme tedy, jak se celá situace vyvine a zda Buscape dostane nějakou odpověď. Tak trochu se totiž počítalo s tím, že dalšího titulového vyzyvatele určí duel Bryczek vs Krištofič, který nás čeká na začátku prosince na turnaji OKTAGON 19.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *