Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vémola vysvětlil svá slova a vyzdvihl Čepa

Vémola vysvětlil svá slova a vyzdvihl Čepa

Karlos Vémola se na turnaji OKTAGON 17 radoval z důležité výhry, zatímco Vlasto Čepo vstřebával první prohru profesionální MMA kariéry, která se moc nečekala. Vémola se po bitvě rozmluvil o plánech s Mikuláškem, ale také o upadajících hvězdách, kdy zmiňoval Peštu nebo třeba právě Čepa. Evidentně však nešlo o žádný útok na ostatní bojovníky, což vysvětlil ve svém posledním živém vysílání s fanoušky.

Terminátor Karlos Vémola vyhlíží nový zápas

“Říkal jsem, že je dobře pro mě i pro OKTAGON, že prohrál Pešta, Boráros, Čepo, Pirát a já jsem prohrál a nyní jsem se vrátil na vítěznou vlnu. Vůbec to nebylo proti němu. S Čepem jsme si psali, takže si myslím, že jsme i to vyříkali, nebo tedy alespoň za mě ano. Je mi ho líto, protože to co předvedl v UDG bylo neskutečné. Neskutečný tvrďák a neskutečný frajer. Samozřejmě má ještě mezery na zemi, na což se Polák připravil a využil toho. Mrzí mě to, protože vím, jak jsou ty prohry těžké. Když jsem viděl na tiskovce, jak byl zlomený, tak jsem v něm viděl, že má opravdu srdce válečníka. Tu prohru nesl strašně těžce. Až mi ho bylo líto, že se ho pořád na něco ptali a on už ani nechtěl odpovídat… Ta prohra byla hodně těžká, bylo to na něm znát. Tak se pozná válečník,” vysvětlil Karlos Vémola svá po-zápasová slova.

Vlasto Čepo původně na Vémolovo prohlášení reagoval, ale následně si to oba borci vyříkali a žádný zlá krev už mezi nimi není. Naopak je možné, že je někdy v budoucnu uvidíme při společném tréninku na nějaké další bitvy.

Ze strany organizace to zatím nebylo oficiálně potvrzeno, ale dle prohlášení Karlose i Vaška to vypadá tak, že se očekávaná bitva odehraje na začátku prosince, tedy 5.12., na turnaji OKTAGON 19, na který je nyní ohlášený i duel Bryczek vs Krištofič.

Úvodní koláž via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *