Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Terminátor Karlos Vémola vyhlíží nový zápas

Terminátor Karlos Vémola vyhlíží nový zápas

Karlos Vémola má za sebou důležitý návrat. Téměř po roce od prohry s Véghem totiž na turnaji OKTAGON 17 vstoupil zpět do oktagonu. Původně se měl v Brně utkat s Vaškem Mikuláškem, ale s ohledem na operaci kolene a koronavirus by nedokázal splnit smluvený váhový limit, takže místo toho změřil síly s Norem Robertsenem. Toho, navzdory tomu, že na začátku třetího kola nebezpečně inkasoval, dokázal ukončit. Nyní ho tedy na začátku prosince čeká dlouho očekávaný duel s Babou Jagou, ale vypadá to, že by to letos nemuselo být všechno. Lev půjde do oktagonu ještě dvakrát?

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

“Já doufám, že mě čekají velké věci. Doufám, že mě čeká odveta s Attilou Véghem, ale tu si nevysloužím tím, že budu jenom sedět a čekat na ní. Já musím zápasit a vyhrávat. Musím frajery porážet. Teď byl Nor. To byl pro mě test. Babu Jagu zmlátím, protože se to dohodlo, v prvním kole. To bude součást přípravy na asi velký zápas, který bude koncem roku, protože Ondra Novotný mi říkal, že pokud chci zápasit ještě na konci roku potřetí, tak že bude hledat nějaké velké jméno. On, když něco řekne, tak já věří, že to udělá. To jste moc dobře viděli v Brně. Řekli to, udělali to. Obrovský respekt celému týmu,” rozpovídal se Karlos Vémola v rámci svého živého vysílání.

V tuto chvíli to tedy vypadá tak, že bychom Vémolu mohli vidět v akci 5.12. na turnaji OKTAGON 19 a následně i 30.12. na jubilejním turnaji OKTAGON 20, který se původně plánoval do O2 arény, ale za aktuální situace bohužel není nic jisté a spíše se dá předpokládat, že fanoušci se letos ve větším počtu na nějakou akci podívají jen těžko.

Největší možné jméno z CZ/SK scény se pro Vémolu jasně nabízí Viktor Pešta. O souboji Vémola vs Pešta se mluví už dlouho, ale zatím jsme se mu ani zdaleka nepřiblížili. Vedení však samozřejmě může zapátrat i v zahraničí. Karlos je totiž očividně při chuti, tak uvidíme, jak všechno nakonec dopadne. Dva zápasy v jednom měsíci totiž představují hodně velkou výzvu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *