Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Patrik Kincl zhodnotil Machova nového soupeře

Patrik Kincl zhodnotil Machova nového soupeře

Jak už jsme vás informovali, Makhmud Muradov má bohužel nového soupeře. Původně se měl na konci října na turnaji UFC Fight Night 181 utkat s Polákem Jotkem, ale ten na poslední chvíli z bitvy odstoupil. Hledala se tedy náhrada, kterou je Kevin Holland. Ten je tento rok během koronavirové krize velice aktivní. Od května už totiž stihl hned 3 zápasy s tím, že všechny dokázal vyhrát. Co na tuto změnu a stylisticky naprosto odlišného soupeře říká zkušený Patrik Kincl?

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

“Zkušený střelec (8 zápasů v UFC). Má 191 cm (188 cm Mach) a rozpětí 206 cm (192 cm Mach). Bude to hodně těžké, ale ne bez šance. Mach bude muset změnit celou taktiku. Není to sice klasický short notice, díky tomu, že je v plné přípravě, ale i tak. Změna z leváka na praváka je sice lepší, než opačně, ale soupeř jako Holland by si zasloužil více času. Každopádně velká výzva a určitě motivace. Výhra bude znamenat pořádný posun. V téhle době, když chceš jít žebříčkově nahoru a nejsi v první pětce, kde přemýšlíš o titulu, se prostě nedá v UFC vybírat. Asi to bude i záležet na tom, koho COVID ovlivní více v přípravě, takhle se to blbě tipuje,” nabídl Patrik Kincl svůj názor v rámci IG otázek a odpovědí.

Makhmud Muradov Kevin Holland

Skutečně se dá říct, že Macha čeká mnohem těžší zápas, než by byl ten s Jotkem. Ten samozřejmě není žádný slabý soupeř, je to zkušený UFC veterán, ale přeci jen se na něj dá lépe připravit, než na hodně neortodoxního Hollanda. Ten v posledních třech zápasech, které vyhrál, ukázal, že dokáže hrozit v postoji i na zemi.

Na druhou stranu je to zároveň pro Macha šance, jak získat cenný skalp a buď se přiblížit nebo se přímo dostat do TOP 15, kde už je v rámci střední váhy skutečně ta nejostřílenější elita.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

  1. Michal Velart 20/10/2020

    Koukal jsem na Hollande a připomíná mi trochu Jonese

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *