Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Co Makhmud Muradov říká na svého nebezpečného soupeře?

Co Makhmud Muradov říká na svého nebezpečného soupeře?

Mnozí možná čekali, že díky známosti s legendárním boxerem Floydem Mayweatherem bude mít Mach cestu skrze UFC “snadnější”, než ostatní. Opak je však pravdou! Muradov totiž bral první dva zápasy na poslední chvíli a na ten třetí kvůli koronaviru a dalším komplikacím čekal téměř rok. Navíc, když už to vypadalo, že do zápasu konečně nastoupí s plnou přípravou, soupeř odstoupil, takže se na poslední chvíli hledal nový. Mach tedy sice absolvoval plný kemp, ale po celý čas se připravoval na úplně odlišného soupeře. Ani přesto však s přijetím náhrady neváhal.

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

“Co říct? Koho mi nabídli, toho mám. Ani chvíli jsem neváhal. Jen škoda, že jsem se celou dobu připravoval na leváka, celý kemp jsem spároval s bojovníky v levém gardu, a teď mám praváka, navíc s úplně jiným stylem. Ale mně je jedno, s kým budu bojovat. Hlavně, že mám zápas. Jsem v UFC a zápasím s nejlepšími, takže si nevybírám soupeře,” prozradil Muradov pro server iSport.cz.

Mach se na turnaji UFC Fight Night 181, který přijde na řadu na konci měsíce v Las Vegas, utká s Kevinem Hollandem. Ten si během koronavirové krize získal poměrně velký hype, protože od května nastoupil hned do 3 zápasů, které se mu podařilo vyhrát. Nejdříve ukončil Hernandeze, následně Buckleyho, který se nedávno blýskl epickým KO z otočky a nakonec na body porazil i Stewarta, se kterým si Makhmud Muradov původně domlouval zápas.

Holland má navíc hodně prořízlou pusu, takže se o něm v USA poměrně hodně ví. Případná výhra tak pro Macha bude rozhodně cennější, než by byla ta nad Jotkem.

Otázkou je, zda bude Mach posledním zástupcem CZ/SK MMA scény, kterého letos uvidíme v boji. David Dvořák totiž léčí zraněnou nohu a Jiří Procházka zatím na vrcholu divize marně hledá soupeře. Lajoš Klein se nechal slyšet, že by ještě zápasit chtěl, ale není jisté, zda se pro něj najde soupeř.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *