Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

Hlavním před-zápasem proběhnuvšího turnaje OKTAGON 17, který se díky výjimce konal v Brně, byla bitva Vémola vs Robertsen. Terminátor se měl původně na stejné akci utkat s Mikuláškem, ale kvůli operaci kolene, koronaviru a dalším okolnostem by nebyl schopen udělat smluvenou váhu. Místo toho tedy změřil síly s Norem Robertsenem, kterého ukončil ve třetím kole na submisi. Jeho výkon samozřejmě sledoval i rival Mikulášek, který pohotově reagoval.

Vašek Mikulášek prozradil, kdy se utká s Vémolou

“Gratuluji k vítězství. Krásný výkon. Nic lepšího jsem od tebe nečekal. Pořád ta samá sračka. Pořád to samé válení po zemi. Pořád to plazení. Nic jiného… Jsem rád, že jsi ho zalehl v tom třetím kole. Gratulujeme ti oba k vítězství. Celou dobu tu je (Attila Végh) se mnou a vidíme se při stavění Karlova mostu 5. prosince. Ahoj,” reagoval Vašek Mikulášek na svém IG profilu s figurkou Attily Végha v ruce.

Termín 5.12. mimochodem na po-turnajové tiskové konferenci zmiňoval i Karlos Vémola, takže to skutečně vypadá, že se duelu Vémola vs Mikulášek dočkáme na turnaji OKTAGON 19. Na ten byla navíc ohlášena velkolepá bitva Bryczek vs Krištofič, která s největší pravděpodobností rozhodne o dalším vyzyvateli pro šampiona Davida Kozmu.

Co se týče posledního výkonu, tak s tím sám Vémola nebyl úplně spokojený, ale krom začátku třetího kola, kdy inkasoval, soupeře vlastně k ničemu nepustil. Dočkali jsme se tak tradičního scénáře, kdy Vémola na soupeře vyvine silný tlak a poté jej nekompromisně vezme na zem, kde kontroluje a snaží se o údery z různých pozic.

Mikulášek tedy moc dobře ví, na co se má připravit. To však věděla i celá řada borců před ním, ale jediný, kdo dokázal přijít s nějakým kontrem, byl právě Attila Végh. Ten Mikuláškovi pomáhal s přípravou, takže je možné, že mu nějaký trik prozradil.

Doufejme tedy, že je termín 5.12. konečný a my se na začátku posledního měsíce roku dočkáme velké bitvy, která ukončí jeden ostrý spor.

Úvodní foto via https://www.babajaga.top/

Tags:

Mohlo by vás zajímat

9 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *