Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Organizace OKTAGON MMA se vyjádřila k problematickým kódům

Organizace OKTAGON MMA se vyjádřila k problematickým kódům

Včera po šesté hodině, tedy kolem začátku turnaje OKTAGON 17, nám někteří fanoušci psali ohledně toho, že si sice zaplatili přenos, ale přihlašovací údaje, aby mohli stream sledovat, jim nepřišly. Bohužel jim v danou chvíli, ani žádnou jinou, nejsme v podstatě schopni nijak pomoct. Vedení organizace však problém zaznamenalo a dnes dopoledne nabídlo vyjádření, vysvětlení i řešení celé situace.

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

“Omlouváme se všem fanouškům, kteří si včera zaplatili PPV, ale kód jim přišel později, než by měl.

V rámci příprav jsme udělali naprosto vše, co bylo v našich silách, abychom zajistili bezproblémový přenos. Objednali jsme násobně větší počet přístupů a datového toku, než jaký ve skutečnosti byl, právě proto, aby nemohlo dojít k žádnému problému s přenosem. Zároveň jsme pronajali nejkvalitnější přenosovou techniku.

Nicméně jedna ze dvou externích společností, které zajišťovaly zpracování plateb, absolutně nezvládla svou práci. Ani jedna nechce uznat svou chybu. Hned v pondělí plánujeme učinit veškeré potřebné právní kroky a budeme požadovat nápravu.

Chceme ubezpečit naše věrné fanoušky, že samozřejmě počítáme s vrácením peněz za opakované platby, pokud si někteří z vás včera objednávali přenos vícekrát, ve snaze obdržet přístupový kód, a to v co možná nejkratší lhůtě.

Cítíme se nesmírně podvedeni a zklamáni. Vše, co jsme mohli ovlivnit, jsme totiž naddimenzovali, přesto někteří z vás včerejší turnaj nemohli sledovat, za což jsou právem nazlobení. Jako organizace jsme jednoznačně na vaší straně a o náhradu škody se budeme ze všech sil bít.

Děkujeme vám za podporu, o dalších krocích vás budeme informovat,” informovala organizace OKTAGON MMA na svých sociálních profilech.

View this post on Instagram

Omlouváme se všem fanouškům, kteří si včera zaplatili PPV, ale kód jim přišel později, než by měl. – V rámci příprav jsme udělali naprosto vše, co bylo v našich silách, abychom zajistili bezproblémový přenos. Objednali jsme násobně větší počet přístupů a datového toku, než jaký ve skutečnosti byl, právě proto, aby nemohlo dojít k žádnému problému s přenosem. Zároveň jsme pronajali nejkvalitnější přenosovou techniku. – Nicméně jedna ze dvou externích společností, které zajišťovaly zpracování plateb, absolutně nezvládla svou práci. Ani jedna nechce uznat svou chybu. Hned v pondělí plánujeme učinit veškeré potřebné právní kroky a budeme požadovat nápravu. – Chceme ubezpečit naše věrné fanoušky, že samozřejmě počítáme s vrácením peněz za opakované platby, pokud si někteří z vás včera objednávali přenos vícekrát, ve snaze obdržet přístupový kód, a to v co možná nejkratší lhůtě. – Cítíme se nesmírně podvedeni a zklamáni. Vše, co jsme mohli ovlivnit, jsme totiž naddimenzovali, přesto někteří z vás včerejší turnaj nemohli sledovat, za což jsou právem nazlobení. Jako organizace jsme jednoznačně na vaší straně a o náhradu škody se budeme ze všech sil bít. – Děkujeme vám za podporu, o dalších krocích vás budeme informovat.

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma) on

Novotný: Uděláme maximum, aby to pocítili

V podobném duchu věc na svém FB profilu komentoval i promotér a spolu-majitel Ondřej Novotný, který už po posledním turnaji vyjadřoval frustraci, “Úplný popis problému najdete na OKTAGON MMA, ale obě firmy, které mají za úkol zpracovat platby, se jen vymlouvají jedna na druhou. Nejsme schopni si koupit všechno svoje a tak se snažíme najímat ty nejlepší.”

Ti, kteří odeslali více plateb ve snaze přístupové údaje získat, tak dostanou své peníze zpět. Ostatní, kteří případně mají další problémy, by se měli obrátit přímo na organizaci, která s nimi všechno určitě vykomunikuje.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *