Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola si na sebe upletl další “bič”

Karlos Vémola si na sebe upletl další “bič”

Karlos Vémola je poměrně známý tím, že vlastně sám sebe často dostává pod tlak. Před zápasy totiž přichází s různými předpověďmi, nebo, i když se to běžně nedělá, oznamuje zranění, čímž dává výhodu soupeři a zároveň vodu na mlýn haterům. Podobně tomu bylo i po jeho posledním zápase, kdy směrem k Mikuláškovi poslal zajímavý slib.

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

“Babu Jagu zničím v prvním kole! Jako že se Terminátor jmenuju. A jestli ne, tak ty rukavice pověsím na hřebík, protože už nemá cenu dál zápasit. Jako že se Terminátor jmenuju. Jaga skončí v prvním kole. Tak nebo tak,” prohlásil Karlos Vémola v oktagonu po výhře nad Norem Robertsenem.

Teminátor je svou mantrou “1. kolo TKO” samozřejmě hodně známý a nyní to vypadá, že jí do prosince uslyšíme hned několikrát. Naposledy Vémola podobný výsledek doručil v rámci své premiéry v organizaci OKTAGON MMA, která proběhla 16.3.2019 na turnaji OKTAGON 11.

Vémola evidentně celkově vnímá, že zápas s Mikuláškem bude absolutně jednostranný, “Tohle je všechno součástí na ten snadný zápas.” Navíc hned několikrát zopakoval, že souboj s Mikuláškem budou easy money.

Kdy se diskutované bitvy dočkáme? Ze strany organizace to zatím nebylo oficiálně potvrzeno, ale dle vyjádření obou borců to vypadá na turnaj OKTAGON 19, který se koná 5. prosince. Na stejnou akci je pak oznámen i souboj Bryczek vs Krištofič, který pravděpodobně rozhodně o dalším vyzyvateli pro šampiona Kozmu.

Vémola se zároveň už před turnajem nechal slyšet, že by chtěl do konce roku hned několik zápasů, ale dá se předpokládat, že nyní vedení organizace bude požadovat, aby hlavně došlo na duel s Mikuláškem. Karlos navíc musí doléčit zraněný prst a operované koleno, takže se mu čas do začátku prosince bude určitě hodit na regeneraci a zároveň tvrdou přípravu. Mikulášek mu totiž určitě 1. kolo TKO nebude chtít dopřát. Naopak se pokusí překvapit a českého lva porazit. Čeká nás tedy hodně zajímavá bitva.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *