Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Israel adesanya vybral termín zápasu s Jonem Jonesem

Israel Adesanya vybral termín zápasu s Jonem Jonesem

Díky ostrým výměnám, které se mezi oběma borci rozjely hned po turnaji UFC 253, na kterém Adesanya podruhé obhájil svůj titul šampiona střední váhy, se znovu vážně mluví o možném souboji Jones vs Adesanya. Sám prezident Dana White se nechal slyšet, že by ho podobný střet určitě zajímal, takže se ho pokusí domluvit. Otázkou je, kdy by na něj mohlo dojít? Na to nyní odpověděl sám Adesanya, který už vybral termín, který vlastně naznačoval už v minulosti a stále se tak této vize drží.

Vašek Mikulášek reaguje na Vémolův výkon s Norem

“Jak už jsem řekl v minulosti, bude to International Fight Week 2021. To on se to snaží uspíšit a dostat ten zápas co nejdříve. Jeho týmová kolegyně Holly Holm však nedávno řekla, že si píše vlastní příběh a nenechá nikoho, aby ho psal za ní. Mám to stejně. Píšu si svůj vlastní příběh a od nikoho se nenechám do ničeho nutit,” potvrdil Israel Adesanya.

Mezinárodní bojovnický týden, jak lze výraz asi volně přeložit, vychází na začátek července. Právě o tomto termínu už Adesanya mluvil v minulosti. Předesílal totiž, že se s Jonesem utká zhruba v polovině roku 2021 na nějakém velkém stadionu.

Jones si kvůli tomuto plánu Adesanyu hodně dobírá, protože prý žádá tolik času, když už by měl být dávno připravený. “Pořád se mě ptá, zda jsem připravený jít o váhu výš. A on na to je připravený? Však o možném přestupu do těžké váhy mluví už od roku 2013. Teď máme rok 2020. Bude tedy konečně připravený ten krok udělat?” kontroval však Adesanya.

Příjemný “problém” je však v tom, že Adesanya má aktuálně více možností. Může se totiž utkat s vítězem duelu Whittaker vs Cannonier a znovu se tak pokusit obhájit svůj titul. Stejně tak by mohl vyzvat nového šampiona polo-těžké váhy Jana Blachowicze. Nakonec je tu Jon Jones v těžké váze. Uvidíme tedy, jakou cestou se Izy vydá, ale všechny slibují hodně zajímavou podívanou.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *