Co hledáte?

Známe váhu, ve které se utkají McGregor a Poirier

Známe váhu, ve které se utkají McGregor a Poirier

Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, protože ještě nebyly podepsány kontrakty, ale v návaznosti na souhlasy obou borců se počítá s tím, že se 23.1. na turnaji UFC 257 dočkáme velkolepé odvety Poirier vs McGregor 2. Doposud však nebylo jasné, v jaké váze souboj proběhne. Nyní už to víme!

Khabib drsně odepsal “hlupáka” Fergusona

“Sledovat poslední dobou Conora, jak trénuje na další MMA zápas, je opravdová radost a škola. Plynulost pohybu v kombinaci s elitním načasováním a zkušenostmi. Dustin se od jejich prvního zápasu neuvěřitelně posunul. Conor se však podle mého názoru posunul ještě mnohem více. Vidět je bojovat zavodněné ve váze do 170 liber bude skutečně fascinující,” prozradil Conorův trenér John Kavanagh.

První souboj se odehrál v pérové váze, ale odvetu tedy evidentně uvidíme v rámci welterweight divize, ve které Conor na začátku roku 2020 porazil i Cowboye. Ani jednoho z borců tedy snad nečeká úplně náročné shazování, což určitě vítají.

“Oba řekli ano, takže nyní je to jen o tom, aby podepsali kontrakty,” potvrdil UFC prezident Dana White. “Samozřejmě jsme jednali o tom, že by se duel uskutečnil na stadionu v Texasu, ale za aktuálních okolností do toho nepůjdeme. Nemá cenu zaplňovat čtvrtinu ani polovinu arény. Až se budou moct vrátit fanoušci v plné míře, tak do toho půjdeme.”

Conor tak bude muset již podruhé ustoupit. Původně totiž požadoval, aby se souboj odehrál ještě do konce roku 2020, aby se mohl připravovat na boxerský duel s Pacquiaem. Jediným volným termínem však byl leden, na což Ir kývl. Projevil však přání, aby se duel odehrál na velkém stadionu v Texasu. Ani to však nevyjde. Doufejme však, že to téměř hotovou domluvu nijak nenaruší. Fanoušci se už totiž na souboj těší a pomalu začínají debatovat o tom, kdo zvítězí. Jak už totiž zaznělo, Dustin se od prvního střetu extrémně zlepšil a dozrál. Stejně tak Conor však ušel pořádný kus cesty. Rozhodně nás tedy čeká hodně zajímavý duel, který by klidně mohl rozhodnout o dalším titulovém vyzyvateli v rámci lehké váhy.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *