Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vašek Mikulášek prozradil, kdy se utká s Vémolou

Vašek Mikulášek prozradil, kdy se utká s Vémolou

Jak už asi všichni víte, duel Karlos Vémola vs Vašek Mikulášek se musel hned dvakrát přesouvat. Z konce září byl prvně přesunut na polovinu října a následně na prosinec. Vémola totiž musel na operaci kolene a následně bojoval s koronavirem, kvůli čemuž nebyl schopen splnit domluvený váhový limit. Doposud jsme však nevěděli, kdy v prosinci by mělo na bitvu dojít. Baba Jaga nyní prozradila, jak to aktuálně s termínem vypadá.

Karlos Vémola před zápasem prozradil další zranění

“Odpovím všem! Můj zápas s Vémolou má být 5.12., ale nevím, co bude, protože Vémola hlásí co druhý den nové soupeře a tak dále. Přijde mi, že do 84 nechce. Už možná ví, že to je risk pro jeho koleno, které nefunguje. No, já jsem s týmem ready. Chci ten zápas. Mám na něj nárok víc, než kdy jindy. Ať si nechá slávu a vše, jen ať vleze do té klece,” prozradil Vašek Mikulášek v rámci otázek a odpovědí na svém IG profilu.

Aktuálně to tedy vypadá na turnaj OKTAGON 19, který je naplánovaný právě na 5. prosince. Na tuto akci je zatím oznámený “jen” mega souboj Krištofič vs Bryczek, který pravděpodobně rozhodne o dalším vyzyvateli pro vítěze titulové bitvy Kozma vs Kertesz 2.

Kdo zvítězí?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

V prosinci by se měl ještě odehrát jubilejní turnaj OKTAGON 20, který je asi případně stále ve hře. Karlos totiž před pár dny prozradil, že ho trápí další zranění. Evidentně si totiž naštípl prst. Do duelu s Norem Robertsenem nastoupí, ale nikdo nemůže zaručit, že se zranění nezhorší. Stejně tak se může objevit i další zranění, což bychom Terminátorovi nepřáli, ale riziko tu samozřejmě je.

Stejně tak se však může zranit i Mikulášek, který už se připravuje dlouhé měsíce. V takovém případě je bohužel riziko zranění hodně velké. Své by o tom mohl vyprávět Tomáš Deák, kterému ruská organizace FNG posouvala titulový duel tak dlouho, až si ošklivě poranil loket a musel si dát na nějakou dobu pauzu. Doufejme však, že budou oba čeští borci v pořádku a někdy v prosinci se skutečně utkají.

Úvodní koláž via Nutrend / OCTAGON

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *