Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Tak konečně! Chimaev se dočkal výzvy od bývalého šampiona

Tak konečně! Chimaev se dočkal výzvy od bývalého šampiona

Sám UFC prezident Dana White přiznal, že Khamzat Chimaev je bojovník, kterému se aktuálně opravdu těžko hledá soupeř. Khamzat totiž po 3 UFC výhrách v řadě volá po někom ze špičky, ale elitní bojovníci samozřejmě o souboj s v žebříčku neumístěným soupeřem nemají moc zájem. Nedávno tak například nevyšel duel s Thompsonem. Nyní však přišla hodně zajímavá výzva od bývalého šampiona.

Khamzat Chimaev ostře uzemnil vtipálka Darrena Tilla

“Tenhle chlápek potřebuje naučit pokoře. Rád se toho ujmu. V lednu jsem volný, takže se do toho UFC může pustit,” vzkázal bývalý šampion Chris Weidman. Tomu se sice v poslední době moc nedaří, ale nikdo mu už nevezme, že před lety dokonce hned dvakrát porazil rozjetého Silvu.

Nyní by evidentně rád zastavil hype train švédského vlka, který rozhodně není proti. Pohotově si však do Weidmana rýpl, “Kdykoliv budeš chtít. Zničím tě. Nechápu však, na co potřebuješ tolik času. Jsi bojovník, takže bys měl být vždy připraven.”

UFC prezident Dana White skutečně potvrdil, že Chris Weidman je jedním z bojovníků na seznamu, “Ano viděl jsem tu Chrisovu výzvu. Právě on je jedním z bojovníků, se kterými aktuálně jednáme. Znáte Khamzata. Pokud mu dokážeme domluvit zápas na prosinec, tak nastoupí v prosinci i v lednu, což zase všechny nasere.”

Dana původně avizoval, že se do pátku dozvíme jméno dalšího Khamzatova soupeře, ale nakonec přiznal, že se duel zatím nepodařilo domluvit. Nejvíce se aktuálně spekuluje o Magnym, který se dobrovolně přihlásil, že se s Vlkem utká. Chimaev by tak mohl v prosinci změřit síly s Magnym v rámci welterweight divize a v lednu následně s Weidmanem v rámci střední váhy. Souboj by se klidně mohl objevit na turnaji UFC 257, kterému bude nejspíš vévodit velkolepá odveta Poirier vs McGregor 2.

Chimaev je nyní na UFC Ostrově, kde se věnuje promu a hlavně zde doprovází svého kolegu Gurama, kterého čeká duel s Gamrotem, který nedávno do UFC přestoupil z polské organizace KSW.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *