Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Ukáže se, jak na tom skutečně jsem,” uvědomuje si Vémola

“Ukáže se, jak na tom skutečně jsem,” uvědomuje si Vémola

Naposledy jsme Karlose Vémolu viděli v oktagonu na turnaji OKTAGON 15, kde hned v prvním kole tvrdě padl se slovenským rivalem Attilou Véghem. Následně přišla plánovaná operace ramene, na kterou navázala koronavirová krize. Kvůli tomu se Terminátor vrací do boje “až” teď na turnaji OKTAGON 17. Původně mělo dojít na značně vyhrocený duel s Vaškem Mikuláškem, ale ten se nakonec přesunul až na prosinec. Vémola se tedy v sobotu postaví proti norskému policistovi Robertsenovi a evidentně si uvědomuje, že si nemůže dovolit žádné větší zaváhání.

Costu už ostře setřel i bijec Rumble Johnson

“Je to v podstatě teď, nebo nikdy. Nyní se opravdu ukáže, co jsem za ten rok udělal, co jsem natrénoval, jestli má vůbec smysl zápasit dál. Ukáže se, jak na tom skutečně jsem. Prošel jsem si v poslední době skutečně těžkými chvílemi. Operace, koronavirus, rozchod ve vztahu… To že nemůžu být se svými trenéry, protože jsem oddělený a jezdím na tréninky do Polska na úplně jiné kempy, než jsem byl zvyklý. Je opravdu mnoho aspektů. A tento zápas ukáže sílu bojovníka, jestli to v sobě ještě pořád mám, nebo ne. Každý bojovník má při přípravě nějaké překážky,” prozradil Vémola v rozhovoru pro server iSport.cz.

Mnozí, včetně rivala Mikuláška (více ZDE), považují Nora jen za snadnou oběť, se kterou by neměl mít Vémola sebemenší problém. Promotér organizace OKTAGON MMA Novotný však upozorňoval, že se jedná o borce se zkušenostmi z organizace Cage Warriors, ze které v minulosti vzešla největší hvězda MMA světa Conor McGregor.

Je jasné, že po poslední prohře se bude chtít Vémola předvést v tom nejlepším světle. Tradičně tak asi můžeme hned od začátku očekávat velký tlak a četné pokusy o přenos boje na zem, kde se mu může rovnat jen málokdo. Jak si s tím Nor poradí se dozvíme už tuto sobotu. Celý turnaj začíná v 18:00 s tím, že je možné jej sledovat skrze PPV nebo Tipsport TV.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *