Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Ondřej Novotný se omluvil za svůj výrok

Ondřej Novotný se omluvil za svůj výrok

Nedávno jsme vás informovali o reakci účastnice čtvrté řady reality show OKTAGON Výzva Kamily Eliášové, které se nelíbil výrok, který pronesl promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný v rámci aktuálně běžící páté řady zmínění reality show. Pouze jednou se našel tak trapný tým, aby prohrál čtyři výzvy v řadě a to byly loni Češky,” rýpl si totiž Ondřej Novotný. Nyní se však za svůj výrok omluvil.

Novotný porovnal platy v UFC a OKTAGONu

“Kamila Eliášová se vyjádřila, že já jsem ve čtvrtém díle řekl, a přiznám se, že si to nepamatuji, že holky prohrály všechny 4 výzvy, český tým, a asi jsem řekl něco ve stylu…, že to bylo trapné… Jestli jsem to tak řekl, tak chápu, že to holky naštvalo. Jsem úplně v pohodě s tím se jim omluvit, protože určitě nebyly trapný tým. Tak to určitě není myšleno….

Rozhodně si nemyslím, že na to kašlaly nebo cokoliv. Jestli to hloupě vyznělo a jestli se jich to dotklo, tak se upřímně a od srdce omlouvám, protože to není nic, co bych si o nich myslel nebo co bych tak cítil. Je však možné, že jsem to tak řekl, protože v televizi prostě používám věci expresivně, aby to zaujalo. Měl jsem však použít jiné slovo. Jestli jsem řekl, že byly trapné, tak určitě nebyly a trapný jsme já, že jsem to takhle řekl,” omluvil se Ondřej Novotný v rámci svého posledního vysílání a zároveň vysvětlil, že mu určitě nešlo o to dívky nějak zbytečně urazit.

Proběhnuvší čtvrtá řada je stále “živá” nejen díky tomu, že aktuálně běží pátá řada, ale i díky tomu, že zatím neznáme vítězku. Finále Szabová vs Mašková se totiž muselo kvůli ošklivé autonehodě a následným koronavirovým opatřením několikrát přesouvat. Dočkat bychom se ho však měli do konce roku.

Zdroj: MMA Letem Světem 171.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *