Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Khamzat Chimaev ostře uzemnil vtipálka Darrena Tilla

Khamzat Chimaev ostře uzemnil vtipálka Darrena Tilla

Bývalý titulový vyzyvatel Darren Till je karanténní přízrak. V souvislosti s jarní koronavirovou krizí se totiž začal hodně angažovat na sociálních sítích, které dodnes plní různými vtípky. Jednu dobu se třeba ostře obouval do Perryho, který mu nyní kvůli tomu nemůže přijít na jméno. Nově si pak vzal do parády další přízrak, tedy Khamzata Chimaeva. Tomu totiž nedávno slíbil, že se s ním klidně po souboji s Hermanssonem utká, což očividně myslel vážně. Nyní si trochu přisadil, ale Vlk ukázal, že mu podobné výměny nejsou cizí.

Ondřej Novotný se omluvil za svůj výrok

“Darren Till je hodně dobrý týpek. Není však na mé úrovni. Já bych ho totiž vzal na zem a tam ho zničil. Bavili jsme se spolu skrze IG, kdy jsem mu říkal, ať přijede na UFC Ostrov, že na něj čekám,” nechal se slyšet Khamzat Chimaev, který právě na UFC ostrov odcestoval.

“Věřte mi, Chimaev by přede mnou padl na kolena. Náš zápas by v žádném případě nebyl těsný,” reagoval Darren Till.

Chimaev Till

Chimaev však přišel s nápaditým kontrem, který určitě ocenil i vtipálek Till, “Myslíš, že by to bylo nějak takhle? To totiž opravdu nebylo vůbec těsné.” Chimaev pak ke svému poslednímu vzkazu připojil fotku ze zápasu Till vs Masvidal, kde Darren inkasoval tvrdé KO, po kterém šel k zemi.

Khamzat tak touto drobnou výměnou dokázal, že má hodně co nabídnout i mimo oktagon. Khabib, se kterým Vlka často spojují, sice exceluje v oktagonu, ale mimo něj se většinou moc nevyjadřuje a když už, tak většinou dobře váží svá slova. Z role v podstatě vystoupil jen po bitvě s Conorem nebo na tiskové konferenci s Tonym Fergusonem, kde mu vzteky nakopl šampionský opasek.

Elitní zem, skvělý postoj a pohotové reakce, to všechno už nám Chimaev ukázal. Teď je jen otázkou, jak se popasuje se skutečnou elitou. Brzy bychom totiž měli znát jeho dalšího soupeře. Alespoň to tedy avizoval UFC prezident Dana White, který smekl před Magnym, který se skoro jako jediný přihlásil, že chce s Khamzatem bojovat. Je tedy možné, že právě on bude dalším Chimaevovým soupeřem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *