Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vašek Mikulášek hodnotí Vémolova soupeře

Původně jsme se měli na blížícím se turnaji OKTAGON 17 dočkat bitvy Karlos Vémola vs Vašek Mikulášek. Ta však byla s ohledem na to, že by Terminátor nesplnil domluvený váhový limit, přesunuta na prosinec s tím, že Vémola dostal nového soupeře. Tím je norský policista Thomas Robertsen, kterého značná část fanoušků považuje za snadnou kořist. Promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný však varoval, že jde o borce se zkušenostmi z organizace Cage Warriors, která má rozhodně úroveň. Jak Nora vidí Vašek Mikulášek?

Karlos Vémola před zápasem prozradil další zranění

“Myslím, že tady vidí všichni, jak to dopadne. Frajer měří 177 cm, normálně chodí welter, občas střední váhu. Někdo řekl, že je těžší soupeř, než jsem já. Jde s Karlosem 90 Kg. Podívejte se na jeho zápasy. Frajer boxuje hůř, než Karel a ten ho utahá silově, technicky a všechno. Prostě jídlo. Nic ve zlém, ale je to pravda,” prozradil Vašek Mikulášek svůj názor v rámci otázek a odpovědí na svém IG profilu.

Nor Robertsen má bilanci 8-3 s tím, že celkem 7 zápasů dokázal ukončit před limitem. Naopak všechny tři prohry přišly skrze nějakou submisi, kterými by mohl Vémola na zemi určitě hrozit. Terminátor navíc bude mít i váhovou převahu, kterou, jak víme, dokáže skvěle využít.

Sám Karlos však soupeře rozhodně nepodceňuje, “O svém soupeři si myslím, že je opravdu kvalitní, protože od malička dělal kickbox. Je to postojář, ale zem má skvělou. Zabírá záda a je rychlý. Připravoval jsem se na úplně jiného soupeře. Je na tom jinak pohybově i velikostně. To teď musím rychle předělat, ale síla a zkušenosti by měly být na mé straně.”

Kde sledovat turnaj OKTAGON 17?

Jak duel, který je hlavním před-zápasem večera, protože celé akci vévodí titulová bitva Kozma vs Kertesz 2, dopadne, se dozvíme už tuto sobotu. Turnaj OKTAGOn 17, který dostal výjimku, takže se může konat v Brně, bude možné sledovat skrze PPV a nebo Tipsport TV, kde poběží celá karta.

Úvodní koláž via https://www.babajaga.top/ / OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *