Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON 17: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON 17: Analýza, Tipy a Sázky

Organizace OKTAGON získala výjimku na pořádání mezinárodních akcí a turnaj OKTAGON 17 v sobotu 17. října proběhne. Můžete se těšit na titulový souboj mezi šampionem Davidem Kozmou a Mátém Kertészem z Maďarska. Dále se představí Karlos “Terminátor” Vémola, Tadeáš Růžička, Vlasto Čepo, Viktor Pavlíček nebo vracející se Matěj Kuzník.

Alexander Cverna vysvětluje odstoupení ze zápasu

Pavel Salčák vs Petr Bartoněk – vítěz Salčák 1,40

Pavel Salčák po legendárním KO v reality show OKTAGON Výzva prohrál hned čtyři zápasy v řadě a vypadalo to, že je z jeho kariérou MMA konec. Nicméně “Salina” to nezlomilo a v dalších duelech si připsal hned tři vítězství. V zápase s Bartoňkem si bude muset pozor zejména na wrestling svého soupeře, který je mistr republiky v řecko-římském zápase. Postoj by měl mít mít lepší právě Salčák, který i díky kvalitním sparring partnerům má široké možnosti v Reinders gymu, což by mělo být jednou z jeho výhod. Druhá bude zápasové tempo. Bartoněk má v profesionálním MMA bilanci 1-3. Naposledy se v oktagonu ukázal na konci roku 2019, kdy prohrál s Michalem Glosem. “Salin” by měl být v dobré formě a jeho vítězství za kurz 1,40 je hratelné.  

Andrej Kalašnik – Johnsen Mandt Ole-Jorgen – vítěz Ole-Jorgen 2,29

Norský zápasník vypadá s bilancí 3-0 hodně nenápadně, ale když k tomu přidáme i amatérskou scénu, tak je Nor celkem zkušený. Navíc pro Andreje je to zápas na poslední chvíli a Ole-Jorgen nebude vůbec snadný soupeř. Trénuje ve vyhlášené Frontline Academy, kde se potkává například Jackem Hermanssonem, Mohnsenem Baharim nebo Martinem Hamletem. Když jsem sledoval jeho zápasy, tak hlavní předností jsou takedowny, které téměř vždy dokončí. Když se dostane na zem, umí výborně hrozit submisemi ze zad. Nerad vsázím proti českým zápasníkům, ale když jde o peníze je potřeba jít štěstíčku trochu naproti. Pokud se vám nechce sázet proti Andrejovi, tak kurz 1,40 na +1,5 kola, také není špatný.

Radim

Tipsport, Oktagon

Pavel

Oktagon, Tipsport

Honza

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *