Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Costu už ostře setřel i bijec Rumble Johnson

Costu už ostře setřel i bijec Rumble Johnson

Ještě před turnajem UFC 253 měl Paulo Costa celou řadu příznivců. Velká část MMA komunity dokonce věřila, že právě Costa by mohl být prvním bojovníkem, který porazí šampiona Israela Adesanyu. Jak to dopadlo asi všichni víme. Costa v podstatě nic moc nepředvedl a nakonec ve druhém kole tvrdě padl. To by mu asi fanoušci ještě odpustili, ale Costa následně začal volat po odvetě, kterou si nyní rozhodně nezaslouží. Věc komentovala i celá řada bojovníků, což se Brazilci evidentně moc nelíbilo. Opřel se tedy do legendárního bijce Johnsona, který si to však nenechal líbit a ostře kontroval.

Dustin Poirier vysvětlil, proč odmítl zápas

“Anthony Rumble Johnson by měl radši držet hubu. Však ten debil ani neví, v jaké váhové kategorii by měl zápasit,” ozval se Paulo Costa, což nebyl úplně nejchytřejší tah.

“Moc si na podobné kecání a přestřelky nepotrpím, ale naposledy, když ses pustil do nějakého černocha, tak jsi skončil s ojetou zadnicí na pejska. Můžeme ti teď říkat povolná prdel. Příště by sis to přál radši na misionáře? Respektuji tě, ale měl bys znát své místo. Já nejsem někdo, s kým se může vyjebávat,” kontroval ostře Anthony Johnson.

Paulo Costa je samozřejmě navzdory prohře fenomenální bojovník, který nám ještě určitě předvede celou řadu skvělých bitev, ale podobným chováním si moc nepomáhá. Místo pokřikování a rýpaní by měl spíš makat a co nejrychleji naskočit do dalšího zápasu, ve kterém by měl možnost prokázat své kvality. 

Co se týče Johnsona, tak ten údajně před časem vstoupil do testovacího programu agentury USADA, takže by měl být příští rok schopen nastoupit do boje. Zatím skutečně není jasné, v jaké divizi bijce uvidíme, ale on sám cílí spíše na polo-těžkou váhu. Výhledově bychom se tak klidně mohli dočkat duelu Procházka vs Johnson, který by byl určitě hodně zajímavý. Na to si však ještě budeme muset nějakou dobu počkat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *