Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Neúnavný Chimaev to zkouší na dalšího hvězdného soupeře

Neúnavný Chimaev to zkouší na dalšího hvězdného soupeře

Khamzat Chimaev, který se UFC fanouškům poprvé představil v průběhu července na UFC Ostrově, je v hodně podobné pozici jako náš Jiří Procházka. Oba totiž hodně vystřelili, ale nyní mají problém najít adekvátního soupeře. Chimaev by se rád utkal s někým ze špičky welterweight nebo middleweight divize, ale zatím nikoho nenašel. Vlk tedy zkouší vyzývat různé soupeře a čeká, zda se někdo “nechytí”. Naposledy to zkusil na jednu z největších hvězd organizace.

Conor si Poiriera nevybral jen tak. Počítá totiž s dalším zápasem

“Já si na žádné bojování nehraju. Prostě bojuji. Dostaň 19.12. své slaboučké tělo do Vegas a já tě zničím. Jsi skutečný bojovník, tak pojď na to,” reagoval Khamzat Chimaev na Diazův poslední vzkaz, který posílal McGregorovi a Poirierovi.

“Nenechte se zmást. Už jsem tyhle dva zničil. Jen si hrají na to, že bojují,” okomentoval Diaz připravovaný duel Conor McGregor vs Dustin Poirier, který zatím nebyl oficiálně potvrzen, ale všeobecně se s ním počítá.

Chimaev se sice snaží, ale k duelu s Diazem se asi dostane jen těžko. Ten si totiž evidentně domlouvá duel s kolegou nepraženého šampiona střední váhy Danem Hookerem. Ten sice poslední zápas právě s Poirierem prohrál, ale, jako je to u něj zvykem, předvedl hodně atraktivní výkon.

UFC matchmakeři se tak asi nyní musí hodně otáčet. Snaží se domluvit soupeře pro Chimaeva, zkoumají, jak moc to Nate Diaz se zápasem myslí vážně a navíc musí na nějaký letošní turnaj vměstnat bitvu Poirier vs McGregor 2. Ir totiž se zápasem souhlasil jen pod podmínkou, že se odehraje letos. Hlavní zápasy turnajů UFC 255 a 256 však jsou údajně hotové, takže se řeší, co a jak.

Brzy se určitě dozvíme více, protože do konce roku už zbývá jen dva a půl měsíce. Pokud má tedy Conor skutečně bojovat, tak je třeba vše s dostatečným předstihem promovat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *