Co hledáte?

Alexander Cverna vysvětluje odstoupení ze zápasu

Alexander Cverna vysvětluje odstoupení ze zápasu

Součástí sobotního turnaje OKTAGON 17, který dostal výjimku, takže se skutečně odehraje v Brně, měla být bitva těžkých vah Cverna vs Dittrich. Prvně jmenovaný však bohužel musel znovu odstoupit. Ano, není to poprvé, naopak takových případů bylo více, ale než si uděláte závěr, tak si přečtěte Alexovo vyjádření.

Karlos Vémola před zápasem prozradil další zranění

“Díky OKTAGONu, že mě poslali na testy na žloutenku a pohlavní nemoci. V roce 2018 jsem měl zástavu jater, hodnoty byly extrémně vysoké a teď se mi to vrátilo. Dostal jsem veškeré zprávy, které jsem dal Ondrovi (Novotnému). Zítra mám další vyšetření, popravdě není to dobré. Myslím si, že zdraví je na 1. místě. Vím, že lidi mě hejtují a ponižují, ale to je úděl a já to beru. Stalo se to a nemůžu to změnit. Udělal jsem vše proto, aby zápas byl. Hubnul jsem za měsíc 15,5 Kg. Makal jsem na tom, abych byl ve formě, ale nedá se nic dělat. Především chci poděkovat OKTAGONu, že mě tam poslali jinak bych o tom ani nevěděl a mohl bych po úderu na játra mít vnitřní krvácení a to byl konec,” vysvětlil Alexander Cverna pro MMA Shorties.

Je jasné, že si nyní Cverna vyslechne hodně kritiky, protože mnozí to, že do zápasu nenastoupí, předpovídali, ale Alex zkrátka není zdravotně způsobilý k tomu, aby se mohl s Dittrichem utkat. Zdraví je skutečně jen jedno, tak doufejme, že vše dobře dopadne a bijec se v budoucnu ještě dostane do boje.

Úvodní foto via BlackArt.cz

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *