Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Nurmagomedov předpovídá průběh bitvy Khabib vs Gaethje

Nurmagomedov předpovídá průběh bitvy Khabib vs Gaethje

Už příští víkend, tedy 24.10., nás čeká turnaj UFC 254, který v hlavním zápase nabídne bitvu šampionů Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje. Ta slibuje atraktivní podívanou, jejíž průběh je teď nesmírně těžké předpovídat. Někdo si na to však přeci jen troufl. Není to nikdo jiný, než Khabibův bratranec Umar Nurmagomedov, který má samozřejmě nejlepší přehled o tom, jak na tom Orel je.

UFC elita reaguje na šílené Mortal Kombat KO

“Podle mě Khabib Justina totálně přejede. Když se podíváte na Gaethjeho zápasy, tak je vidět, že se vždy unaví a dojde mu dech. V bitvě s Fergusonem nebyl zase až tolik aktivní, ale i tak se unavil. Tam šlo jen o tom, že Tony byl ještě unavenější. Podle mě, pokud ho Khabib vezme na zem v prvním kole, tak bude ve druhém hotovo… Viděli jsme přeci, jak si Khabib poradil s elitním postojářem Conorem. Orel ho vzal na zem a následně si mohl dovolit ve třetím kole zůstat v postoji, protože Ir už nemohl nic dělat. Podle toho usuzuji, že Khabib vyhraje. Troufám si tvrdit, že to bude hodně rychlé, ale uvidíme. Vše je v božích rukách. Může se stát cokoliv, ale já jsem klidný,” vysvětlil Umar Nurmagomedov.

Ten v podstatě pokračuje v Khabibových šlépějích. Aktuálně má totiž za sebou 12 zápasů s tím, že všech 12 dokázal vyhrát. Hned polovinu duelů navíc ukončil před limitem.

Co se týče jeho vyjádření, tak je pravda, že se Justin v minulosti hodně unavil, ale to bylo hlavně předtím, než svůj styl zásadně změnil. V soubojích s Alvarezem a Poirierem šel neustále dopředu a snažil se za každou cenu trefovat. Následně však svůj styl pozměnil a nyní je trpělivější a chladnokrevnější. Pečlivěji si vybírá, kdy je třeba šlápnout na plyn a rozjet salvu a kdy je lepší spíše jen tlačit pohybem a čekat na příležitost. O souboji s Khabibem ví navíc hodně dlouho, takže je jasné, že se představí v té nejlepší formě.

Rozhodně náš čeká hodně epická bitva, ve které, tak jak to většinou bývá, půjde o to, kdo si dokáže prosadit svůj styl.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *