Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Finalistky Szabová a Mašková si vyměnily názory ohledně OnlyFans

Finalistky Szabová a Mašková si vyměnily názory ohledně OnlyFans

Jak asi všichni, kteří sledovali čtvrtou řadu reality show OKTAGON Výzva, vědí, finalistkami ženské série se stali Lucia Szabová a Sandra Mašková. Ty se měly původně utkat už na velkolepém turnaji OKTAGON 15, ale Slovenka se bohužel zranila při ošklivé autonehodě, takže se souboj přesunul na ostravský OKTAGON 16. Ten však s ohledem na koronavirová opatření také nedopadl, takže se termín musel měnit znovu. Nyní opatřen znovu sílí, ale i tak bychom se souboje dočkat měli. Obě bojovnice si pak nedávno vyměnily názory ohledně sítě OnlyFans, na které Sandra začala nedávno působit.

Černé ovce Mašková/Dostálová? Naopak! OnlyFans mají i UFC zápasnice

“Je to samozřejmě její věc, takže to nebudu soudit. Na internetu je ale milion úchylů, kteří s těma fotkama můžou dělat Bůh ví co. Já si chci vydělávat tím, že se budu zlepšovat jako bojovnice. Jestli ona si chce vydělávat svým nahým tělem, je to její věc. Já jen vím, že bych se takhle v životě nesnížila,” prozradila Lucia Szabová pro server FCN, který obě bojovnice nedávno vyzpovídal.

“Snad se ohodnocení sportovců konečně změní a oni nebudou muset řešit, jak skloubit finančně dost nákladnou přípravu a nájem. A snad se lidi přestanou štítit sexuálních témat, protože když nebude sexualita jako taková tabuizované téma, nikdo za to nebude platit, protože nikdo nebude pohoršovaný něčím, co je přirozené. Pokud Lucce nevyjde její plán živit se zlepšováním ve sportu, může se mi ozvat, a já jí moc ráda pomůžu k fajnovýmu přivýdělku,” reagovala Sandra Mašková.

Je pravda, že se často mluví o tom, že jsou bojovníci a bojovnice na CZ/SK MMA scéně placeni hodně dobře, ale realita je taková, že by se většina z nich bez podpory od sponzorů stejně neuživila, protože odměny za zápasy nejsou tak velké, jak se může zdát. Navíc je potřeba brát v potaz to, že se dá za rok zvládnout jen několik duelů, takže je třeba mít zajištěné i vedlejší příjmy.

Lucia Szabová o projektu UDG i tréninku po boku Chimaeva

Zdroj: Fight Club News

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *