Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Végh se zastal Kleina a poslal na Nový Zéland jasný vzkaz

Végh se zastal Kleina a poslal na Nový Zéland jasný vzkaz

Spor mezi Lajošem Kleinem a jeho prvním UFC soupeřem Shanem Youngem stále není u konce. Hned po turnaji začal s ostrou kritikou na prvního Slováka v UFC šampion střední váhy Israel Adesanya, ke kterému se nedávno připojil i hlavní trenér gymu City Kickboxing Eugene Bareman. Oba mluvili v tom smyslu, že je Lajoš v podstatě podvodník a že prý v UFC nemá co dělat a zasloužil by si okamžitý vyhazov. Tato slova samozřejmě nemohla zůstat bez odezvy. Do věci se tedy vložil Kleinův trenér Attila Végh, který poslal na Nový Zéland jasný vzkaz.

Do Lajoše Kleina se už obul i Adesanyův trenér

“Rád bych tímto dal nabídku. Když už Adesanyův trenér mluví o tom, že by Lajoše Kleina vyloučil z UFC a podobně, tak já navrhuji, ať je odveta. My jsme tomu otevření. Oba udělají váhu 66 Kg a pak se ukáže, kdo je lepší bojovník a jestli ta váha byla to, co rozhodlo. Když už jsou takoví frajeři, tak ať domluví odvetu. Velmi rádi do toho půjdeme, aby se to všechno vyřešilo. Vzájemný respekt musí být. To je v tomto sportu základ. Žádné, že je někdo podvodník. Je jasné, že já budu svého svěřence bránit. Úcta a pokora jemu i celému týmu. Jen odsaď podsaď. Slovensko musí držet spolu,” vzkázal Attila Végh ve videu pro server SvetMMA.sk.

Végh navíc znovu zopakoval, že Youngův tým se zápasem souhlasil a za to, že Lajoš Klein nesplnil váhový limit, si vzali dokonce 40 % z výplaty. Podle Attily tak teď není na místě někoho očerňovat. Obzvlášť, když váha v souboji nesehrála až takovou klíčovou roli, protože bylo rozhodnuto za necelou minutu a půl. I přesto však nabízí odvetu, která by možná dávala smysl a byla by to šance, jak celý spor vyřešit. Adesanya je jednou z největších hvězd organizace, takže by pro něj neměl být problém dát řeč s prezidentem Danou Whitem nebo matchmakery.

Úvodní koláž via IG Lajoš Klein/City Kickboxing

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *