Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Moraes vs Sandhagen: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Moraes vs Sandhagen: Analýza, Tipy a Sázky

Dnes v noci nás čeká další turnaj ze zápasnického ostrova UFC. V hlavním zápase večera uvidíme Marlona Moraese a Coryho Sandhagena. Dále se na této zajímavé kartě představí Edson Barboza, Marcin Tybura, Ben Rothwell nebo bývalý šampion KSW Dricus du Plessis.

Potvrzeno! Conor McGregor konečně přijal další zápas

UFC Analýza:

Marlon Moraes vs Cory Sandhagen – vítěz Moraes 2,08

Zde možná sázkové kanceláře lehce přestřelily a favoritem je v tomto duelu Sandhagen. Když jsem pozoroval predikce v zahraniční, tak se většina celkem jasně shodovala právě na zkušeném zápasníkovi z Brazílie. Bývalý král organizace WSOF, kde neutrpěl ani jednu porážku, bude jistě vsázet hlavně na své zkušenosti, kterých má svých letech na rozdávání. Také je to komplexní bojovník a není mu cizí boj v postoji ani na zemi. Moraes začínal s Muay thai a postupně přešel na brazilské Jiu-Jitsu, kde také vlastní černý pás. Svoje kvality prokázal v zápase s velkými jmény a nyní ho čeká talentovaný Cory Sandhagen.

Ten v posledním duelu klopýtl s Aljameinem Sterlingem. Sandhagen bude mít velkou výškovou převahu (cca 15cm) a také větší rozpětí paží. Jenže Cory není ten typ, který by si udržoval distanc od protivníka a jen tak se ho snažil oťukávat rychlými jaby. Tentokrát by jeho výška mohla být spíše na škodu a Moraes by si snadno mohl dojít pro důležité takedowny. Očekávám, že Marlon bude chtít přenést zápas rychle na zem a tam svého protivníka ukončit. 

Edson Barboza vs Makwan Amirkhani – Barboza zvítězí na body 3,20

Edson Barboza má v posledních zápasech velkou smůlu. Jak duel v lehké váze s Felderem, tak poté v pérové s Igem byly velmi vyrovnané a v obou Barboza sahal po výhře. Nicméně rozhodčí to viděli jinak a zkušený Brazilec má z posledních šesti zápasů bilanci 1-5, ale nutno dodat, že se v lehké váze potkal s tím nejlepším. Oba mají výbornou zem, ale Barboza se může pyšnit o něco lepším postojem, který ho v jeho zápasech několikrát zachránil a vzpomeňme na duel s Khabibem, kdy už byl naprosto na odpis, ale stejně dokázal vystřihnout jeden ze svých oblíbených Spinnig Wheel Kicků a jen díky Khabibově tvrdosti zápas neskončil.

Amirkhani je výborný wrestler a s Barbozou nejspíš nebude chtít riskovat souboj v postoji, který by pro něj nemusel dopadnout dobře. Pokud se mu povede Brazilce dostat na zem, tak má šanci uspět, ale očekáváme taktickou bitvu. Z té by se mohl radovat Edson Barboza na body. Na tuto sázkovou příležitost je vypsaný zajímavý kurz 3,20.

Radim

Tipsport, UFC

Pavel

Tipsport, UFC

Tip na tiket:

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *