Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Kde sledovat turnaj OKTAGON 17?

Kde sledovat turnaj OKTAGON 17?

Organizace OKTAGON MMA se po koronavirové pauze vrací s turnajem OKTAGON 17. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace. Turnaj však bude k dispozici i na Tipsport TV, stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 150 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Karlos Vémola prozradil důvod prohry s Attilou Véghem

Turnaj, na kterém se představí Karlos Vémola, David Kozma, Vlasto Čepo a mnozí další, můžete na TV Tipsport sledovat od 18:00.

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 150 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky (viz přiložený obrázek).

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 9,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v sobotu za 12,99 (cca 351,-). Pokud si počkáte, tak o týden později můžete vidět zápasy na stanici O2 TV Sport.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *