Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC bijec rozdal výprask a nyní míří do vězení

UFC bijec rozdal výprask a nyní míří do vězení

Nedávno jsme vás informovali o případu UFC bijce Bena Sosoliho, který se jako ostraha jednoho z australských barů dostal do konfliktu s opilým borcem. Konflikt bohužel skončil tak, že Sosoli agresora poslal na zem a následně mu zlomil čelist. Nyní za svůj čin míří do vězení.

UFC bijec v baru agresorovi zdemoloval čelist. Nyní mu hrozí vězení

Sosoli, kterému je 30 let, míří do vězení na 22 měsíců, tedy na téměř dva roky. Zároveň samozřejmě přišel o svou UFC smlouvu. Dle soudce měl Sosoli počítat s tím, že se jako ochranka baru může dostat do sporu s podnapilými a agresivními zákazníky. “Neměl bys na provokace reagovat tak, jak jsi reagoval,” prohlásil soudce. Sosoli má právo na podmínečné propuštění, ale až po odsezení 11 měsíců daného trestu.

Sosoliho právník uvedl, že se poškozený v hodně podnapilém stavu snažil dostat do baru, v čemž mu ochranka několikrát zabránila. Agresor tak začal vyhrožovat, že ostrahu pobodá, přičemž si Sosoli nebyl jistý, zda má u sebe nějakou zbraň nebo jen falešně vyhrožuje. Sosoli se ho tedy pokusil odvést, za což si vysloužil několik ran do obličeje, z nichž jedna mu prý rozsekla ret. V reakci na útok tak muže poslal k zemi a následně přidal i údery. Ty byly očividně tak silné, že poškozenému rozdrtily čelist na obou stranách. Čelist prý začala rychle otékat, takže poškozený zamířil do nemocnice, kde byl zjištěno, že je zranění hodně vážné a dokonce hrozí, že by se nemuselo zahojit.

Úvodní foto je pouze ilustrační

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *