Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Rakic poslal Procházkovi a celé ČR nemilý vzkaz

Rakic poslal Procházkovi a celé ČR nemilý vzkaz

Právě včera jsme se vás na našem IG profilu skrze další grafiku Martina Balouna ptali, s kým by se měl Jiří Procházka utkat ve svém druhém UFC zápase. Většina z vás psala jméno Aleksandar Rakic, které v kontextu divize dává asi největší smysl. Rakic je totiž aktuálně čtyřka, zatímco Denisa pětka. Obecně se tedy předpokládalo, že se tohoto souboje v blízké době dočkáme, ale možná tomu tak nebude. Tedy alespoň soudě podle vzkazu, který Praze a potažmo i Procházkovi poslal právě sám Rakic.

Karlos Vémola o možném návratu do UFC

“Skvělá Praho, slyšel jsem, že se mnou chce bojovat chlapík z České republiky. Já se však neohlížím za sebe. Má pozornost směřuje k titulu. V budoucnu se možná proti mě bude moct otestovat. Dobrou noc,” vzkázal Rakic.

Čeští fanoušci, včetně nás, ho totiž asi v poslední době na sociálních sítích ohledně zápasu dost bombardovali, takže se rozhodl vyjádřit. Bohužel nenabídl vůbec dobré zprávy. Pokud by bylo po jeho, tak by tím Denisa přišel o dalšího soupeře. “Naštěstí” je však ve hře i vedení UFC, které by ještě mohlo zamíchat kartami. Rakic sice v posledním zápase dokázal jasně porazit bývalého titulového vyzyvatele Smitha, ale k titulové šanci mu přeci jen ještě jeden zápas chybí. Předpokládá se totiž, že se s novým šampionem Blachowiczem utká vítěz duelu Santos vs Teixeira.

Procházkovy “problémy” s nalezením soupeře však každopádně pokračují. Nedávno byl sice hodně blízko zápas s Krylovem, kterému se zranil Oezdemir, ale Nikita nakonec náhradu na poslední chvíli nepřijal.

Jiří Procházka

Tak kdo to bude?

S kým se tedy Procházka utká? Pokud by chtěl zápasit ještě tento rok, což chce, tak asi výše postavený soupeř nedopadne. Blachowicz je totiž šampion, na listopad se počítá s bitvou Santos vs Teixeira a Rakic o zápas evidentně nijak zvlášť nestojí. Pod Jiřím jsou pak v žebříčku jména, jako je Oezdemir, Smith, Krylov, Walker, Cirkunov, Ankalaev, Spann, Rua, Craig a OSP.

Nakonec možná přeci jen dopadne spekulovaný duel s divokým Walkerem, který se díky poslední výhře vypracoval na desáté místo divize. Uvidíme. Vše se ještě může hodně změnit, ale trenéra a manažera Martina Karaivanova rozhodně nečeká nic snadného. Domluvit pro Denisu soupeře se totiž ukázalo jako hodně náročný úkol.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *