Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Pirát Krištofič vysvětlil změnu týmu

Pirát Krištofič vysvětlil změnu týmu

Vítěz druhé řady reality show OKTAGON Výzva Samuel “Pirát” Krištofič dnes oficiálně oznámil, že mění klubové barvy. Z Chaos Gymu, kde v podstatě po boku Kamila Cibinskiho vyrostl ve hvězdu, kterou je dnes, se přesouvá do Spartakus Fight Gymu, kde samozřejmě působí první Slovák v UFC Lajoš Klein, bývalý šampion organizace Bellator Attila Végh, vítěz třetí řady reality show OKTAGON Výzva Karol Ryšavý a mnozí další. Proč se Samo k tomuto kroku rozhodl?

Khabib dostane za souboj s Gaethjem rekordní balík

“Po delší době přemýšlení jsem se rozhodl pro nový impuls v mé kariéře, takže měním gym. Nezapomenu na to, co jsem v Chaos Gymu zažil a co všechno jsme s Kamilem Cibinskim prožili. Úcta a respekt zůstává. Je to víc, než trenér a za všechno, co jsme spolu prožili, mu srdečně děkuji. Cítil jsem však, že potřebuji změnu a když už jsem do Trnavy často jezdil, protože mi borci pomáhali s přípravou na Dinize i Pukače, tak pro mě bylo jasné, kam se vydat. Stal jsem se členem Spartakus Fight Gymu pod vedením Attily Végha. Už se známe delší dobu, takže víme, co je správná cesta. Na naší vzájemnou spolupráci se moc těším. Zápase se blíží. Držte palce,” vysvětlil Samuel Krištofič na svém IG profilu.

Piráta přitom v rámci návratu do MMA nečeká vůbec nic snadného. Naopak se utká s hodně nebezpečným borcem. Na turnaji OKTAGON 19, který se koná 5.12., totiž bude jeho soupeřem Robert Bryczek. Ten se nedávno stal šampionem polské organizace FEN, takže bude určitě hodně při chuti.

Pirát je však motivovaný tím, že mu případná výhra nad tak kvalitním soupeřem zajistí další titulovou šanci. Výhledově by se tedy mohl znovu utkat s Kozmou, pokud tedy 17.10. obhájí, a nebo s Kerteszem. Na to si však ještě budeme muset nějaký čas počkat. Je však jasné, že Samuela v SFG na bitvu určitě skvěle připraví.

Úvodní foto via IG Samuel Krištofič

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *