Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola prozradil důvod prohry s Attilou Véghem

Karlos Vémola prozradil důvod prohry s Attilou Véghem

Zápas století, ve kterém se spolu utkali Karlos Vémola a Attila Végh, se sice odehrál téměř před rokem, ale na CZ/SK MMA scéně stále rezonuje. Vémola, který v listopadu 2019 padl hned v prvním kole, totiž touží po odvetě a je připravený se k ní postupně propracovat. Terminátor je evidentně přesvědčený, že tehdy nevyhrál lepší borec, takže by si rád souboj zopakoval. Proč to však v prvním zápase vlastně nedopadlo? Rozhodl už památný staredown? O tom se více rozpovídal sám Vémola.

Karlos Vémola o možném návratu do UFC

“Lidi říkají, že jsem nebyl svůj a podobně… Nejvíc mi vadí, že lidi tvrdí, že rozhodl ten staredown. Myslíte si, že na mě někdo po třiceti letech v ringu udělá ‚Bééé!‘ a já se toho leknu? Mně ten staredown vůbec nic neudělal. Já se naopak snažil působit klidně, protože Attila vzadu chodil, byl nervózní. A to, že na mě útočil a předtím byl nervózní, to byla jen jeho přetvářka. Mě to naopak hodně uklidňovalo.

Já si naopak říkám, že když se na ten zápas dívám zpětně, tak jediná chyba byla, že jsem čekal, že mi přijde zleva, a on přišel zprava. Měl jsem si toho hned všimnout, byla to chyba. Po deseti vteřinách mě pravačkou trefil, zlomil mi kost pod okem a byl jsem out. Pak všechny ty chyby nepočítám, chodil jsem tam jako zombie. Víte, že se snažím člověka hned hodit, nepokusil jsem se o to. Jedna rána rozhodla zápas. Pořád nevěřím, že mě porazil lepší fighter, ale budu muset sklonit hlavu do té doby, než mi to dokáže v odvetě. Třeba mě porazí znovu a budu vědět, že je lepší zápasník. Teď s tím ale nejsem smířený. Je to pro mě pořád obrovská rána, se kterou jsem se nedokázal srovnat. Ale můj čas ještě přijde,” vysvětlil Karlos Vémola pro server iSport.cz.

Staredown, který měnil sázky

Dle Karlose sice památný staredown nerozhodl, ale i tak šlo o hodně zajímavý moment. Právě s ohledem na jeho průběh totiž začali fanoušci ve velkém sázet na Attilu Végha, který nakonec i zvítězil.

V podstatě už od turnaje OKTAGON 15 se spekuluje o možné odvetě, ale zatím není jasné, kdy bychom se jí měli dočkat. Végha totiž v roce 2021 čeká boxerský zápas. Bývalý Bellator šampion se navíc do odvety nijak zvlášť nehrne. Má totiž za to, že vyhrál naprosto jasně, takže další duel v podstatě není třeba. Rozhodně se mu však nebrání. Jen chce, aby za něj dostal dostatečně zaplaceno. 

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *