Co hledáte?

Tags: , , ,

Co je nového v zahraničních organizacích KSW, RCC a dalších?

Co je nového v zahraničních organizacích KSW, RCC a dalších?

Vítáme vás u pravidelné rubriky, kde se dozvíte to nejnovější z organizací KSW, ACA, ONE FC, BELLATOR, BRAVE, Cage Warriors a další. Najdete zde novinky, výsledky, videa a zajímavé přestupy zápasníků.

Rakic poslal Procházkovi a celé ČR nemilý vzkaz

KSW

Polská organizace KSW kupodivu pořádá více turnajů v době koronavirové než před ní. Už tuto sobotu 10. října chystá další turnaj, tentokrát s pořadovým číslem 55. V hlavním zápase se v odvetě představí šampion Scott Askham proti polské legendě Mamedu Khalidovi. Tentokrát se však nejedná o Super-fight, ale půjde o titulový zápas střední váhy, který je vypsaný na pět kol. Na kartě tohoto turnaje nalezneme také Michala Materlu, Damiana Stasiaka nebo vítěze reality show Tylko Jeden Tomasze Romanowskiho. Turnaj můžete sledovat skrze PPV KSW za 10euro.

Fight card KSW 55:

Dále KSW ohlásilo velký návrat s ním spojenou novinku. Na 23. října chystá turnaj Genesis a do organizace se vrací bývalý šampion těžké váhy Marcin Rozalski, ale nepředstaví se podle pravidel MMA, ale v boxerském zápase bez rukavic (Bare Knuckle). Jeho soupeřem bude bývalý šampion UFC veterán Josh Barnett. Jaké další jména na tento turnaj uloví, zatím ještě není známo. 

 Bellator 

Na turnaji Bellator 247 si střihla premiéru pod pravidly MMA slovenská elitní postojářka Monika Chochlíková. Zápas proti Jade Jorand skončil ve druhém kole na submisi (SCORPION CRUNCH cca 20 minuta ve videu níže), která hned obletěla celý svět. V hlavním zápase večera se měl představit Paul Daley, ale bohužel vůbec nezvládl váhu a musel být hospitalizován.

Tento víkend 10. října čeká Bellator velká premiéra, jelikož se chystá do hlavního města Francie Paříže. Po legalizaci MMA ve Francii je to první velká organizace, která zde bude pořádat galavečer. A na svůj debut představí celkem zajímavou fight card. V hlavním zápase se představí oblíbený Michael “Venom” Page proti neporaženému šampionovi Cage Warriors Rossu Houstonovi. Na kartě se objeví tuzemským fanouškům dobře známý Arbi Mezhidov, který se u nás utkal například s Lajošem Kleinem nebo Krizstiánem Simonem.

Fight card Bellator 248: 

ACA

Ruská organizace ACA měla na programu turnaj s pořadovým číslem 112. Zde byly k vidění vyrovnané zápasy a mnoho nádherných ukončení. V organizaci je další držitel titulu z Brazílie, když Abdul-Rakhman Dudaev nezvládl svůj titulový duel s Danielem Oliveirou, který ho ukončil pěkným naskočeným kolenem ve třetím kole. Další turnaj se chystá na 6. listopadu a je možné, že se na nějakém blížícím se turnaji objeví český zástupce Michal Martínek. 

Výsledky ACA 112:

RCC

Pomalu se znovu rozjíždí i další ruská organizace RCC, která má za sebou turnaj INTRO 7. V hlavním zápase se představil zastupitel domácího gymu Mikhail Ragozin, který si poradil s Dmitriym Tebekinem, kterého porazil jednoznačně na body. Další turnaj RCC je již tento víkend a v hlavním zápase se představí zápasníci Timur Nagibin a Marif Piraev. Celkově karta vypadá velmi zajímavě obsazená.  

RCC Fight card:

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *