Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Holm vs Aldana: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Holm vs Aldana: Analýza, Tipy a Sázky

Dnes v noci nás čeká další turnaj ze zápasnického ostrova UFC. V hlavním zápase večera, uvidíme dvě ženy. Bývalá šampionka Holly Holm se střetne s Irene Aldana. Dále na kartě najdeme Germaine de Randamie, Yorgana De Castra nebo veterána Carlose Condita.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Justin Gaethje prozradil, co by rád udělal “srabovi” Colbymu

UFC Analýza:

Holly Holm vs Irene Aldana – vítěz Holm 1,8

Bývalá šampionka Holly Holm hodně střídá výhry s porážkami, ale je to dáno hlavně tím, že Holly jednou vyhraje a jde hned o titul, jelikož v její váze není moc velká konkurence. V tomto duelu jí Aldana zřejmě nemá čím překvapit. V postoji by měla jasně dominovat Holm a tak trochu neznámou bude wrestling Mexičanky, který je na velmi dobré úrovni, ale ve svých zápasech ho moc nevyužívá. Aldana zároveň nedávno prodělala COVID-19, takže bude zajímavé sledovat v jaké bude formě.

Aldanu si můžete také pamatovat z duelu s českou zápasnicí Lucií Pudilovou, kde obě předvedly famózní podívanou a vysloužily si bonus za Zápas večera. Nyní bude mít ještě těžší úkol. Holly Holm je vynikající v držení vzdálenosti od soupeřky a hrozí rychlými kombinacemi, které jsou většinou zakončeny různými kopy. Zároveň má nadprůměrnou obranu proti takedownům, takže soupeřka z Mexika bude jen těžko hledat nějaké “zbraně” na bývalou šampionku. 

Carlos Condit vs Court McGee – vítěz Condit 2,01

Carlos Condit jde ve stopách B.J. Penna a momentálně má na svém kontě hrozivých pět porážek v řadě. Nutno ovšem dodat, že se postavil welterové špičce. Nyní dostává soupeře, se kterým by mohl neúspěšnou sérii ukončit. Court McGee rozhodně v UFC nepatří k nadprůměru a stejně jako Condit má ty nejlepší léta za sebou. Bývalý prozatimní šampion welterové váhy měl téměř dvouletou pauzu a doufejme, že mu prospěla. Věřím, že Greg Jackson dokáže Condita namotivovat a stoprocentně připravit na tento pro něj důležitý souboj.

Court McGee v poslední době také neoplývá nijak oslnivou formou a hlavně neměl soupeře, kteří by figurovali v TOP 15 welterové váhy. Je těžké předvídat s jakým stylem Condit vyrukuje, protože toho musel hodně změnit. Také již několikrát zmiňoval odchod do sportovního důchodu a jistě by se nerad loučil další (šestou!) porážkou v řadě. Navíc kurz 2,01 na bývalého prozatimního šampiona nejde odmítnout! 

Germaine de Randamie vs Julianna Pena – vítěz de Randamie 1,65

Germaine de Randamie disponuje velkou silou a není se co divit, že v UFC byla šampionkou ženské pérové váhy, když se jí povedlo porazit zkušenou Holly Holm na body. Naposledy zápasila proti dvojnásobné šampionce Amandě Nunes a předvedla velmi solidní výkon. Pokud by si v tom zápase pohlídala takedowny ze strany Amandy, tak mohla mít šanci na úspěch.

Historicky první ženská vítězka The Ultimate Fighter Peňa je velmi komplexní zápasnicí a má výborné Jiu Jitsu. Právě zde si myslím, že se bude chtít de Randamie poučit a strhy od soupeřky si pohlídá a rozhodne tvrdými údery v postoji. Zde jí nahrává i výšková převaha a delší rozpětí paží, takže pokud si bude držet distanc, může v klidu využívat svoje nebezpečné a tvrdé kombinace.

Radim

Tipsport, UFC 

Pavel

Tipsport, UFC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *