Co hledáte?

Zápas byl blízko! Procházka nabídku přijal, ale soupeř ne

Zápas byl blízko! Procházka nabídku přijal, ale soupeř ne

Už už to vypadalo, že bude mít Jiří Procházka další zápas a znovu se tak se svým týmem vydá na UFC Ostrov, ale nakonec to bohužel nedopadlo. Tým soupeře totiž náhradu na poslední chvíli odmítl.

OKTAGON zkoušel domluvit bizarní souboj celebrit?

V souvislosti s Jiřím Procházkou, který je díky drtivé výhře nad Volkanem Odezdemirem a překotným změnám v divizi na pátém místě polo-těžké váhy, se nejvíce spekuluje o možném souboji s Rakicem. Ten se sice po poslední výhře nad Smithem začal dožadovat titulové šance, ale tu pravděpodobně nedostane. Souboj s Procházkou by se tedy nabízel.

Objevila se však další hodně zajímavá šance. Hlavním před-zápasem turnaje UFC Fight Night 180, který se koná 17.10. na UFC Ostrově, totiž měla být bitva Oezdemir vs Krylov. Volkan však oznámil, že se bohužel zranil, takže musí odstoupit. V ten moment vedení oslovilo tým Jiřího Procházky, který nabídku na záskok na poslední chvíli zvažoval, protože je Krylov v žebříčku přeci jen níže, než Denisa, ale nakonec souhlasil. “Zápas do konce roku je nejistý. Jiří však do konce roku zápasit chce, takže jsme si řekli, že to zkrátka riskneme a vezmeme to. Věříme, že bychom Krylova porazili, ale jeho tábor prostě řek ne, že s Procházkou nejdou,” prozradil trenér a manažer Martin Karaivanov pro MMA Shorties.

S ohledem na to, jak Jiří při své premiéře ukončil Volkana, se asi není čemu divit. Soupeři se teď přeci jen budou chtít na Denisu pořádně připravit. Zápas na poslední chvíli s někým, kdo je extrémně nevyzpytatelný, je tak obrovské riziko, do kterého Krylov evidentně jít nechtěl. Škoda. Jednání dalšího zápasu tak budou muset pokračovat. Doufejme, že se do konce roku nějaký soupeř přeci jen najde. Jiří je totiž při chuti a rád by se do boje vrátil. 

Do koláže bylo použito původní foto od Barbory Reichové

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *