Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

MMA svět reaguje na výkon Moniky Chochlíkové

MMA svět reaguje na výkon Moniky Chochlíkové

CZ/SK MMA scéně se v poslední době opravdu daří. V UFC totiž mají borci Muradov, Procházka, Dvořák a Klein bilanci 6:0 a nyní to vypadá tak, že by se mohlo dařit i v organizaci Bellator. Elitní postojářka Monika Chochlíková totiž včera nastoupila do svého prvního MMA zápasu a hned je z toho úspěch jako hrom. Soupeřku totiž ukončila hodně nevídanou submisí, díky čemuž se o ní zmiňují světová MMA média i velká jména MMA scény. Gratulujme!

OKTAGON zkoušel domluvit bizarní souboj celebrit?

ESPN

Monika Chochlíková předvedla hodně vzácnou submisi scorpion rib crush.

MMA Junkie

Takhle submise od Moniky Chochlíkové byla vyhlášena jako scorpion crunch.

Bellator

Všechno je jednou poprvé.

Mickey Gall

Jak se jmenuje tahle submise?

Douglas Lima

Tohle je extrémně bolestivá submise. Gratulace!

Monika v nedávném rozhovoru pro MMA Shorties uváděla, že má zatím s organizací smlouvu jen na jeden zápas. Po tomto výkonu, který doslova obletěl MMA svět, se však dá očekávat, že přijde další nabídka. Neuvěřitelné, když vezmeme v potaz, že si šla Monika MMA jen vyzkoušet, “Vzhľadom na to, že nám zrušili aj ME v kickboxe na tento rok a tých príležitostí na zápasy je naozaj málo, bola tu možnosť vziať MMA zápas. Každopádne neznamená to, že K1 a thajský box presúvam na vedľajšiu koľaj. Stále sa tomu chcem venovať. MMA si doslova idem len vyskúšať.”

Jak už bylo zmíněno v úvodu článku, českému a slovenskému MMA se v poslední době ve světě opravdu daří. Doufejme, že to takto bude pokračovat i nadále a že dosavadní družinu posílí i další bojovníci a bojovnice.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *