Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Jsem demotivovaný,” přiznal promotér Ondřej Novotný

“Jsem demotivovaný,” přiznal promotér Ondřej Novotný

V sobotu 26.9. se po hodně dlouhé době uskutečnil další MMA turnaj organizace OKTAGON MMA. Ta sice fungovala i v průběhu koronavirové krize, ale místo MMA turnajů přinesla projekt OKTAGON UDG, který běžel dle upravených pravidel. Nyní mělo jít o velký návrat organizace, ale očividně se objevilo více problémů, než je normálně běžné. Alespoň to tak vyplývá z vyjádření spolu-majitele a promotéra Ondřeje Novotného. Ten je pověstný svým workoholismem a vysokými nároky, které klade na sebe i svůj tým. Novotný, který se většinou na všem snaží najít pozitivum nebo šanci k růstu, však přiznal, že se po hodně dlouhé době cítí demotivovaný.

Gábor Boráros reaguje na svou poslední prohru

“Tohle není veselý POST. Nejde všechno, jak bychom chtěli a už vůbec, jak bych chtěl já. Vím, že dokonalost neexistuje, ale v naší práci v OKTAGON MMA nesnáším především nedokonalost. A ještě víc tu, kterou nedokážu ovlivnit.

Včerejší večer měl k dokonalosti dál, než je u nás obvyklé. Někdy to tak je. Nic nepodceníte, odjedete přípravu naplno, dáte veškeré úsilí a stejně vám padá řetěz, stejně vám to nejde, nejede. Na konci večera jsem se cítil úplně stejně jako Karol. Byť jsem přesvědčen, že jsme dělali maximum, tak výsledek zdaleka takový nebyl.

Jasně, jede se dál, zítra je taky den, 8x se změnila pravidla za jeden měsíc a podobné kecy. Ale pravda je, že poprvé za dobu OKTAGONU jsem demotivovaný. Nasraný. Možná lehce znechucený a nejnenáviděnější pocit je… bezmocný. Ale oproti kamarádům Karolkovi, Gaborovi a dalším, kteří se dnes cítí pod psa, mám jednu hroznou výhodu v tom, že už 17.10. to můžu (můžeme) napravit.

Jedné věci věřím, že tvrdá prohra ti buď zlomí vaz a nebo se díky ní staneš lepším. 50% zážitku je teda za mnou a uvidíme, jak dopadne ta druhá půlka,” vzkázal Ondřej Novotný na svém FB profilu.

Co se nepovedlo?

Co všechno bylo špatně ví jen vedení a OKTAGON tým, takže můžeme soudit jen z pozice fanoušků, kteří turnaj sledovali. Právě přenos na svém začátku hodně padal a měl problém s kvalitou. To však může být dáno tím, že se na startu akce připojuje velké množství uživatelů. Následně se objevil už jen jeden hodně zásadní moment, když po výhře Tichoty začal obraz praskat a problikávat. Nejeden divák tak určitě kontroloval, zda mu neodchází televize nebo počítač.

Mezery měla i info-grafika, kde bylo hned několik chyb. Jeden bojovník měl například bilanci 7.2 a jiný zase měřil cca 120 cm.

Dalším “problémem” mohla být návštěvnost, protože na záběrech byla vidět volná místa. To je však dáno koronavirovými opatřeními, která, jak už bylo zmíněno, se v poslední době hodně měnila a možná i obecně strachem z hromadných akcí.

Turnaj jako celek však nabídl skvělou podívanou a atraktivní zápasy, na které se fanoušci už dlouho těšili. Navíc je při případné kritice třeba brát v potaz i to, že to byl právě OKTAGON tým, který nám v době koronavirové krize, kdy ostatní sporty stály, přinesl projekt OKTAGON UNDERGROUND, který nabídl skvělé duely a vytvořil řadu nových hvězd. I s ohledem na to lze v mnoha případech přivřít oči.

Další plánovanou akcí je turnaj OKTAGON 17, který nabídne titulový duel Kozma vs Kertesz a k tomu zapas Vémoly nebo duel Hromek vs Čepo.

Zdroj: FB Ondřej Novotný

Úvodní foto via FB Ondřej Novotný

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *