Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Jsem brutal hepy!” hlásí Lajoš Klein po drtivé výhře

“Jsem brutal hepy!” hlásí Lajoš Klein po drtivé výhře

Lajoš Klein sice s ohledem na to, že bral zápas na poslední chvíli, nesplnil váhový limit, což není úplně ideální, ale na své pochybení dal zapomenout v oktagonu. Svého soupeře, který doposud nebyl ukončen, totiž dokázal poslat k zemi za necelou minutu a půl. Sice to každý čeká, ale znovu hrál hlavní roli kop na hlavu, který Younga načal a následná sada úderů dokonala katastrofu pro týmového kolegu šampiona střední váhy.

Karlos Vémola má soupeře na říjnový OKTAGON 17?

Už při nástupu bylo vidět, že je Lajoš Klein ve skvělé náladě. Na nesplněný limit očividně dávno zapomněl a byl připravený podat skvělý výkon. To se nakonec i povedlo. Po prvotním oťukávání se Lajoš rozjel a znovu vyslal svůj pověstný kop na hlavu. Sice soupeře hned neukončil, ale pořádně jej načal. Klein však přidal kombinaci tvrdých úderů, které soupeře poslaly k zemi. Slovenský borec je tak prvním bojovníkem, který Younga dokázal ukončit. A to přitom Shane nastupoval proti aktuálnímu šampionovi divize Volkanovskimu.

V po-zápasovém rozhovoru Lajoš uvedl, že je za svou UFC premiéru šťastný a na radu svého dvorního překladatele Attily Végha přidal i mantru, že je “brutal happy”. Bohužel s ohledem na nesplněný váhový limit si s největší pravděpodobností nepřipíše bonus za výkon večera, který by jinak asi dostal.

O působivém debutu samozřejmě okamžitě informoval i světoznámý server MMA Fighting, který velebí výkon slovenského borce. “Lajoš Klein o sobě dal pořádně vědět,” přidal se i oficiální UFC profil. 

CZ/SK bojovníkům se tak v poslední době neuvěřitelně daří. Nová vlna v podobě Muradova, Procházky, Dvořáka a Kleina totiž ze šesti zápasů získala hned 6 výher, což je skvělý výkon.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *