Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola má soupeře na říjnový OKTAGON 17?

Karlos Vémola má soupeře na říjnový OKTAGON 17?

Před časem jsme vás informovali o tom, že se duel Vémola vs Mikulášek přesouvá na prosinec, ale že se Karlos v říjnu pravděpodobně do boje dostane. Jméno soupeře bylo dlouho tajemstvím, ale nyní už ho asi známe. Tedy soudě dle rétoriky spolu-majitele a promotéra organizace Ondřeje Novotného.

Conor McGregor po sporech s UFC oznámil další zápas!

Prvním zápasem právě probíhajícího turnaje OKTAGON 16 byla totiž bitva Kratos vs Plesník. Tu naprosto jasně ovládl první jmenovaný, který zvítězil hned v prvním kole via TKO. Ondřej Novotný, který turnaj tradičně komentuje a uvádí, hned zmínil jméno Karlos Vémola, což pravděpodobně nebude náhoda. Naopak se asi začal promovat další zápas. Kvůli výpadku PPV se však zatím nedá potvrdit, zda Kratos Vémolu v po-zápasovém rozhovoru vyzval.

Rafael Xavier aka Kratos má nyní bilanci 8-6 s tím, že se může pyšnit tréninkem s tankem Paulem Costou. Uvidíme, zda bude Vémola na výkon nějak reagovat a zda se souboj bude dále promovat a následně se i potvrdí. 

Na turnaji totiž dojde ještě na jeden zápas v polo-těžké váze Hocz vs Poppeck, ze kterého by případně rovněž mohl vzejít soupeř pro Vémolu. Hodně asi bude záležet na výkonech jednotlivých borců.

Tags:
Předchozí článek

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *