Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak Adesanya přišel k přezdívce “The Last Stylebedner”?

Jak Adesanya přišel k přezdívce “The Last Stylebedner”?

Šampion Israel Adesanya má všechny předpoklady k tomu, aby se stal další velkou MMA hvězdou, která, podobně jako pár dalších osobností před ním, přesáhne hranice daného sportu. V oktagonu, ve kterém ho zatím nikdo neporazil, totiž podává skvělé výkony a mimo něj je originální osobností, kterou lidé milují či nenávidí. Tak či tak ho však sledují, protože je zajímá, zda si připíše další vítězství, nebo přeci jen narazí. Případný vyzyvatel to však nebude mít vůbec snadní, protože Adesanya je hodně všestranný, což se odráží i v jeho přezdíve “The Last Stylebender”. Jak k ní vlastně přišel?

Vsaďte barák! Kletba praví, že Adesanya prohraje

“Má přezdívka pochází ze seriálu Avatar: The Last Airbender, který je o tom, že se hlavní hrdina snaží ovládnout všechny elementy, aby naplnil svůj osud. Stylebender je spojený s freestylem. Miluju, jak jsou bojová umění odlišná. Já se tedy snažím najít cestu mezi nimi a postupně je všechny ovládnout. Nikdo podobnou přezdívku nikdy neměl, takže je jenom moje. Někdy se totiž stává, že si bojovníci dají stejné nebo podobné přezdívky, ale to se u mě stát nemůže,” vysvětlil Israel Adesanya.

Adesanya je velký fanoušek filmů, komiksů i anime, s čímž se vůbec netají. Naopak je na své zájmy hrdý a často o sobě mluví, jako o nerdovi, který však skvěle ovládá bojová umění.

Kvůli vzhledu a výkonům se o Adesanyovi původně mluvilo jako o “novém Jonu Jonesovi”, ale to kreativní borec odmítal. Vždy totiž tvrdil, že není žádný nový Jon Jones, ale že je zkrátka první Israel Adesanya. Vazbu na Jonese však přeci jen má. Rád by se s ním totiž utkal. Původně se mluvilo o tom, že by mohlo na duel dojít v polovině roku 2021, ale koronavirus všechno změnil, navíc Jones přestoupil do těžké váhy, tak uvidíme, jak se celá situace vyvine.

Adesanyu každopádně už brzy čeká duel s nebezpečným Costou, který slibuje, že šampiona nejen porazí, ale i tvrdě ukončí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *