Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Frustrovaný Leon Edwards konečně našel soupeře?

Frustrovaný Leon Edwards konečně našel soupeře?

Leon Edwards se v poslední době dostal do hodně nevýhodné pozice. Původně se měl na domácí půdě utkat s bývalým šampionem Woodleym, ale s ohledem na koronavirovou krizi byl zápas zrušen a místo Edwardse šel do boje s Woodleym Burns. Ten jasně vyhrál, díky čemuž si vysloužil další titulovou šanci, která mohla být teoreticky Edwardsova. Leon od té doby volá po další bitvě, ale nikdo z vrcholu divize nereaguje. Edwards totiž představuje poměrně nevýhodný duel. Jedná se o relativně neznámého bojovníka, který je však hodně nebezpečný. Zápas s ním se tak v podstatě “nevyplatí”. Nyní to však vypadá tak, že by se elitní soupeř přeci jen moh objevit.

UFC bijec v baru agresorovi zdemoloval čelist. Nyní mu hrozí vězení

“Se vší úctou k tobě, které mám opravdu hodně, už nějakou dobu říkám, že bych se s tebou rád utkal. Náš zápas sává smysl a navíc by nabídl skvělou podívanou. Tohle je podle mě moje první výzva přes internet. Zvláštní,” vzkázal Stephen Thompson.

O možném duelu Edwards vs Thompson se přitom nedávno na sociálních sítích spekulovalo, ale nakonec se ukázalo, že šlo o kachnu. Nyní se však o bitvě znovu mluví. Edwards sice hodně lobuje za zápas s Masvidalem, se kterým má nevyřízené účty, ze zákulisí, ale určitě by ve své pozici nepohrdnul ani elitním postojářem Thompsonem. Případná výhra by ho totiž posunula na samotný vrchol divize, kde už by ho soupeři jen tak ignorovat nemohli.

Leon by tak třeba dostal šanci utkat se s Colbym Covingtonem, kterého by rád vytrestal, “Nebojte se, já tohohle blba sejmu. Uvidíme, zda se Colby připojí ke klubu bojovníků, kteří se mnou nechtějí nastoupit a radši utíkají.”

Doufejme tedy, že se vedení tento souboj mezi trojkou a pětkou divize podaří domluvit, takže se po delší době budou moct oba borci dostat do boje.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *