Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vsaďte barák! Kletba praví, že Adesanya prohraje

Vsaďte barák! Kletba praví, že Adesanya prohraje

Už v noci ze soboty nás čeká turnaj UFC 253, jehož hlavním zápasem je dlouho očekává titulová bitva v rámci střední váhy Israel Adesanya vs Paulo Costa. Jak už to u podobných duelů, ve kterých na sebe naráží dva rivalové, bývá, fanoušci se rozdělili na dva velké tábory. Jedni věří, že šampion Adesanya vyzyvatele rozebere a nakonec i ukončí, zatímco druzí vidí jako jasného vítěze bijce Costu. Stát se může cokoliv, protože mluvíme o MMA, kde často rozhoduje jediný moment, ale pokud věříte na kletby, tak už máte jasno. Jedna totiž praví, že Adesanya “nemůže” vyhrát.

Chimaev reaguje na posměšky od šampiona a posílá varování

Samozřejmě se jedná o kletbu v souvislosti s UFC hrou, kterou vydává společnost EA Sports. Každý, kdo se totiž objevil na obalu této hry, následně prohrál. Nejde přitom jen o pár ojedinělých případů, ale celou řádku proher, které už nemusí být náhoda.

EA Sports UFC

Na obalu hry EA Sports UFC se objevili Jon Jones a Alexander Gustafsson. Poté, co byla hra vydaná, Mauler prohrál s Anthonym Johnsonem, zatímco Jones přišel o titul v souvislosti se známou auto-nehodou, od které utekl, za což byl následně potrestán.

Adesanya

EA Sports UFC 2

Hodně podobné to bylo i v případě mega hvězd Rondy Rousey a Conora McGregora. Ir, který byl v té době šampionem pérové váhy, poměrně překvapivě padl v souboji s Diazem. Ten sice bral zápas na poslední chvíli, ale i tak Conora dokázal ve druhém kolem ukončit via RNC. Prohra Rousey je pak ještě památečnější. Její souboj s Holm, ve kterém byla tvrdě ukončena kopem na hlavu, totiž patří k největším překvapením v historii organizace.

EA Sports UFC 3

Na obalu třetího dílu byl znovu Conor McGregor, který sice jako první bojovník v historii UFC dokázal v jednu chvíli držet dva různé tituly, ale po delší pauze následně prohrál s Khabibem Nurmagomedovem. Ten jej ve čtvrtém kole ukončil via neck crank a následně se vrhnul do davu.

UFC Adesanya

EA Sports UFC 4

A dostáváme se k zatím poslednímu dílu, na jehož obalu je Jorge Masvidal a Israel Adesanya. Jorge Masvidal na turnaji UFC 251, kde se hra UFC 4 oficiálně představila, nastoupil do hlavního zápasu proti Usmanovi, který mu nedal šanci a porazil jej na body. Nyní je tedy na řadě Adesanya. Bude kletba pokračovat nebo jí dokáže Israel zlomit? To se dozvíme už za pár desítek hodin.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *