Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jan Blachowicz má hodně bizarní talisman

Jan Blachowicz má hodně bizarní talisman

Mnoho vrcholových sportovců má samozřejmě různé rituály nebo talismany, díky kterým se dostávají do pohody nebo se naopak ladí na blížící se výkon. MMA bojovníci v tomto nejsou výjimkou. Jan Blachowicz, kterého už brzy čeká titulový duel s Dominickem Reyesem, jeden takový talisman má. Nejedná se však o žádnou plyšovou hračku nebo jinačí romantický kousek, ale o hodně bizarní předmět, který by možná mnozí ani nevzali do ruky.

Jan Blachowicz už ví, s kým by chtěl první titulovou obhajobu

Jan Blachowicz totiž jako talisman používá kus provazu, na kterém v minulosti našel mrtvé tělo. Janek tehdy vyrazil do lesa, aby vyvenčil své psi, když narazil na zvláštní postavu. “Jen tak tam postával a vůbec si mě ani mých psů nevšímal. Přišlo mi to divné, tak jsem přišel blíž a zjistil jsem, že visí na provazu. Když jsem ho obešel a podíval jsem se mu do obličeje, tak mi bylo jasné, že je mrtvý,” povyprávěl Blachowicz o příhodě, kterou by asi jen tak někdo zažít nechtěl. Naopak by se na ni snažil rychle zapomenout. Ne však Janek. Ten si totiž na událost uchoval památku, kterou nyní používá jako svůj talisman pro štěstí.

“Policie mi řekla, že když člověk najde oběšence, tak by si měl vzít kousek provazu pro štěstí. Prý se to tak v minulosti dělalo. Zkoumal jsem to tedy na internetu a je to pravda. Lidé skutečně věřili, že jim takový provaz může přinést štěstí. Já tomu už taky věřím. Stačí se podívat na mé statistiky. Od té dob mám totiž 90% úspěšnost,” pokračoval bijec z Polska.

Uvidíme tedy, jak se Janka bude štěstí držet v hlavním před-zápase turnaje UFC 253, kde ho čeká Dominick Reyes. Ten má za sebou hodně vyrovnanou bitvu s dlouholetým šampionem Jonesem, takže do duelu bude určitě vstupovat s velkým sebevědomím. Blachowicz však nejednou ukázal, že jej není radno podceňovat. Stačí si vzpomenout, jak si poradil s Rockholdem nebo třeba Andersonem, Oba poslal tvrdě k zemi.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *