Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Conor McGregor po sporech s UFC oznámil další zápas!

Conor McGregor po sporech s UFC oznámil další zápas!

Bývalý šampion dvou váhových kategorií opět oznámil svůj comeback, který by měl být v boxu. Conor McGregor dnes na svém twitterovém účtu zveřejnil textové zprávy mezi ním a prezidentem UFC Danou Whitem. Konverzace je z doby před koronavirem a Conor v ní nastínil možného soupeře a místo zápasu.

UFC 253: Analýza, Tipy a Sázky

Conor McGregor po delší době vypustil zajímavou dávku twitterových příběhů, ve kterých odhaluje své plány z doby před koronavirem. Bývalý šampion se ve zprávách mezi ním a prezidentem UFC Danou Whitem zajímá o zápas na turnaji UFC v Dublinu, který měl proběhnout v tomto roce, ale vinou pandemie se všechny tyto mezinárodní turnaje zrušily. Zmiňuje také možného soupeře veterána Diega Sancheze, který zrovna dnes na tiskové konferenci k UFC 253 vyslovil přání, že by rád rozlučkový zápas právě s McGregorem.


Textové konverzace ukazují, že se Conor McGregor ptá prezidenta UFC na různé potenciální události v Los Angeles, Brazílii, Las Vegas a je vidět, že oba nemůžou najít společnou řeč. McGregor tvrdí, že nechce čekat příliš dlouho na svůj další zápas. Následky těchto soukromých zpráv se v zásadě staly skutečností v červnu, kdy Conor oznámil odchod do sportovního důchodu. Konkrétně zmínil, že ho nezajímaly možnosti, které přináší UFC. Dále také uvedl, že nikdy neodmítl nabídku na Tonyho Fergusona, jak se proslýchalo, ale jen nechtěl být náhradníkem.

Conor vs Pacquiao?

Conor McGregor zakončil svůj twitterový “dýchánek” tím, že očekává zápas proti boxerské legendě Mannymu Pacquiaovi na Středním východě! Bohužel datum ani jiné podrobnosti už k poslednímu příspěvku neuvedl. Conorův manažer Audie Attar, který zároveň zastupuje i Mannyho Pacquia se vyjádřil, že nic není podepsáno, ale UFC je otevřeno jednáním.  

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *