Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Kde sledovat turnaj OKTAGON 16?

Kde sledovat turnaj OKTAGON 16?

Organizace OKTAGON MMA se po koronavirové pauze vrací s turnajem OKTAGON 16. Celý galavečer je možné sledovat skrze PPV organizace. Předzápasy pak můžete sledovat i skrze Tipsport TV, stačí mít vsazený tiket za 30 Kč. Navíc můžete získat 150 Kč a vstupní bonus až 50 000 Kč. Jak na to?

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Trenér Attila Végh prozrazuje, v jaké je Lajoš Klein formě

Na TV Tipsport budou od 18:00 k dispozici všechny předzápasy. 

1. Klikněte ZDE a založte si účet u společnosti Tipsport

2. Nyní můžete 7 dní sledovat přímé přenosy zcela zdarma, následně je nutné vsadit 30 Kč za měsíc

3. Vstupní bonus 150 Kč bez nutnosti vkladu obdržíte ihned po dokončení ověření a spuštění trvalého konta. Pokud máte účet u České spořitelny, Air bank či Monety, tak je možné možné ověřit online

Již registrovaným uživatelům internetového sázení jsou video-přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Jak sledovat Tipsport TV?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky (viz přiložený obrázek).

Turnaj bude stejně tak možné sledovat skrze PPV organizace za 9,99 euro (cca 270,-) v předprodeji nebo v sobotu za 12,99 (cca 351,-), pokud si počkáte, tak o týden později, můžete vidět zápasy na stanici O2 TV Sport.

Oktagon 16

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *