Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC bijec v baru agresorovi zdemoloval čelist. Nyní mu hrozí vězení

UFC bijec v baru agresorovi zdemoloval čelist. Nyní mu hrozí vězení

Ben Sosoli, který působí v těžké váze organizace UFC, asi nebude na minulé září vzpomínat úplně v dobrém. Jako člen ochranky jednoho z australských barů byl totiž nucen zpacifikovat agresora, který se údajně v hodně podnapilém stavu snažil násilím dostat do baru, což mu nebylo umožněno, takže začal vyhrožovat, že ostrahu pobodá. Právě Sosoliho prý nakonec napadl, což se mu krutě vymstilo. “Combat Wombat” mu totiž dal co proto a doslova mu roztříštil čelist. Nyní se však musí zpovídat úřadům.

Legendární rozhodčí krotí vášně kolem Chimaeva a kritizuje UFC

Sosoliho právník uvedl, že se poškozený v hodně podnapilém stavu snažil dostat do baru, v čemž mu ochranka několikrát zabránila. Agresor tak začal vyhrožovat, že ostrahu pobodá, přičemž si Sosoli nebyl jistý, zda má u sebe nějakou zbraň nebo jen falešně vyhrožuje. Sosoli se ho tedy pokusil odvést, za což si vysloužil několik ran do obličeje, z nichž jedna mu prý rozsekla ret. V reakci na útok tak muže poslal k zemi a následně přidal i údery. Ty byly očividně tak silné, že poškozenému rozdrtily čelist na obou stranách. Čelist prý začala rychle otékat, takže poškozený zamířil do nemocnice, kde byl zjištěno, že je zranění hodně vážné a dokonce hrozí, že by se nemuselo zahojit. O případ se následně začala zajímat policie i soud, který nyní bude rozhodovat, jaký trest si Sosoli vyslechne. Jako profesionální bojovník je samozřejmě “v nevýhodě” v tom smyslu, že jsou jeho bojové schopnosti přitěžující okolností.

Sosoli v rámci UFC absolvoval 2 zápasy, z nichž jeden prohrál a jeden skončil jako NC. Nastoupil totiž proti Hardymu, který v průběhu zápasu použil inhalátor, což je samozřejmě zakázané, takže se do věci vložila komise a výsledek bitvy anulovala.

Úvodní foto je pouze ilustranční

Tags:

10 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *