Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC prezident Dana White má nového miláčka?

UFC prezident Dana White má nového miláčka?

V nejprestižnější MMA organizaci na světě působí doslova stovky bojovníků a bojovnic, ale jen část z nich se dokáže propracovat na vrchol nebo do přízně vedení. V minulosti byl hlavním oblíbencem UFC prezidenta Dany Whitea Conor McGregor. Ten totiž nabízel kompletní balení, kdy dokázal bavit v oktagonu i mimo něj. Poté, co se Ir dostal na vrchol a stal se světovou celebritou, však šlo MMA trochu stranou. Nyní to však vypadá tak, že by mohl mít Dana nového miláčka. Ten mu totiž zatím dělá jen samou radost.

UFC elita reaguje na Chimaevovu demolici

“Tenhle týpek je speciální. Za celý život, který jsem tomuhle sportu zasvětil, jsem nikdy neviděl nic podobného. Je speciální a jiný. Klidně by zápasil zase. Nikdy jsem nebyl v podobné pozici, kdy bych stále musel vymýšlet, kdo bude další a jak mu zajistíme další zápas. Moc se mi tenhle přístup líbí. Pokud jste fanoušek, tak podobné bojovníky určitě rádi sledujete nebo nenávidíte. On je jeden z nejvíce speciálních bojovníků, které jsem kdy viděl. Možná je ten vůbec nejunikátnější. Před zápasem mi navíc říkal, že si všichni myslí, že je wrestler, ale že změní názor, až uvidí, jak rozjede ruce. No ty kráso, ukázal, že nelhal,” rozpovídal se Dana White o Khamzatu Chimaevovi.

Ten totiž během 66 dní dokázal získat 3 naprosto dominantní vítězství. Naposledy zářil na turnaji UFC Vegas 11, kde si připsal výhru via KO za pouhých 17 sekund.

Dana tak prý společně s týmem rozmýšlí, co bude dál. Původně se počítalo s tím, že by se Khamzat mohl utkat s veteránem a BJJ specialistou Maiou, ale možná před tím stihne ještě jeden zápas. Chimaev prý totiž chce zápasit co nejvíce a přitom nejde o žádné řeči. Skutečně je připravený bojovat s kýmkoliv, koho před něj vedení postaví.

Uvidíme tedy, co Dana společně s matchmakery vymyslí. Poté, co Khamzat ukázal, mu možná nebude snadné domluvit nějakého dalšího soupeře.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *