Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC elita reaguje na Chimaevovu demolici

UFC elita reaguje na Chimaevovu demolici

Součástí turnaje UFC Fight Night 178 byl i další zápas Khamzata Chimaeva. Ten do UFC vstoupil v průběhu července na UFC Ostrově, kde během 10 dní stihl dva zápasy ve dvou různých kategoriích, které oba dominantně vyhrál s tím, že inkasoval jen dva údery. Nyní se tedy čekalo, jak si poradí se soupeřem v podobě specialisty na submise Meerschaerta. Chimaev se s tím však nemazal a zvítězil via KO hned za 17 sekund.

Chimaev se vsadil se svým soupeřem. Půjde o hodně

Gerald Meerschaert

No, královsky jsem to posral.

Daniel Cormier

Khamzat právě svého soupeře totálně zdemoloval. Nemůžu se dočkat, až tohohle týpka budu moct probrat v naší show s Arielem. Naskočil jsem na hype train. Výhra za 17 sekund? Jak se mu to povedlo?

Bryce Mitchell

Demian Maia by si měl hodně rychle vymyslet nějaké zranění.

Alexander Volkanovski

Ty kráso! Věděl jsem, že vyhraje, ale takhle?

Jon Jones

Gratuluji kamaráde, jsi skutečná hrozba.

Francis Ngannou

O můj Bože.

Aljamain Sterling

No ty vole.

Stephen Thompson

Wow.

James Vick

No sakra, tak to bylo působivé.

Khamzat si tak během pouhých 66 dní připsal tři dominantní vítězství. To poslední navíc bylo tak rychlé, že by ve stejný večer klidně stihl i další zápas. Ukazuje se tak, že Chimaev bude asi opravdu hodně speciální. Samozřejmě se bude muset ukázat proti té nejužší špičce, ale zatím předvádí, že dokáže hrozit jak na zemi, tak v postoji. Nikdo totiž asi nečekal, že by Geralda zničil jednou ranou. Za tvrdé KO si pak samozřejmě vysloužil bonus za výkon večera v podobě 50 000 dolarů, o kterých mluvil v po-zápasovém rozhovoru.

Pokud vše stále jede podle plánu, tak by se měl Chimaev v dalším zápase utkat s veteránem a BJJ specialistou Maiou. Ten by pro něj navíc mohl být vstupenkou do TOP 10, kde už se nabízí jen ti nejlepší z nejlepších. Velice brzy by tak mohl Khamzat dokázat, že patří na úplnou špičku a třeba i zabojovat o titul.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *