Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Covington vs Woodley: Výsledky a Highlighty

UFC Covington vs Woodley: Výsledky a Highlighty

Další UFC z Las Vegas je za námi a my se můžeme těšit hlavně z vítězství českého zápasníka Davida Dvořáka, který vyhrál i svůj druhý zápas v prestižní UFC. V hlavním zápase podle předpokladů zvítězil Colby Covington. Ten dokázal ukončit bývalého šampiona Tyrona Woodleyho v pátém kole! Colbymu pak přímo na tiskové konferenci zavolal prezident Spojených států Donald Trump.

David Dvořák soupeři pohřbil nohu a připsal si tak další výhru

UFC Highlighty:

Colby Covington vs Tyron Woodley

Donald Cerrone vs Niko Price

Khamzat Chimaev vs Gerald Meerschaert

Randy Costa vs Journey Newson

David Dvořák vs Jordan Espinosa / celý zápas

 

 

UFC Covington vs Woodley: Výsledky

 

Nýní nás opět čekají turnaje na zápasnickém ostrově Yas v Abu Dhabí, kde se již příští týden představí na možném turnaji roku první slovenský zápasník Lajoš Klein! Na galavečeru UFC 253 uvidíme hned dva titulové zápasy. Nejprve si to o uvolněný titul rozdají Dominick Reyes s polským zápasníkem Janem Blachowiczem. V hlavním zápase se pak střetnou neporažené střední váhy šampion Israel Adesanya a Paulo Costa z Brazílie.

Lájoš Klein se ve svém prvním duelu v nejprestižnější MMA lize světa utká s nevyzpytatelným Shanem Youngem. Novozélanďan už ve svých utkání ukázal, že v UFC rozhodně není do počtu. Předvedl vyrovnané utkaní s aktuálním šampionem pérové váhy Alexanderem Volkanovskim, které nakonec prohrál až na body. Celkově je jeho bilance v UFC 2-1.

 

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *