Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Příprava je dražší a dražší,” uvědomuje si Vašek Mikulášek

“Příprava je dražší a dražší,” uvědomuje si Vašek Mikulášek

Jak už asi všichni víte, bitva Karlos Vémola vs Vašek Mikulášek byla před časem znovu přesunuta. Původně se borci měli utkat na konci září, následně v polovině října a nyní to vypadá na prosinec. Konkrétní datum zatím není k dispozici, ale dá se očekávat, že organizace ostře sledovaný souboj využije na jubilejním turnaji OKTAGON 20. Příprava se tak znovu prodlužuje, což například pro Mikuláška asi není úplně dobrá zpráva. Vašek totiž hned několikrát potvrdil, že aktuální příprava je ta nejnáročnější fyzicky, psychicky, ale i finančně.

Karlos Vémola se svému soupeři omluvil

“O financích nepadlo zatím nic. Nedívám se na to vůbec pozitivně, protože moje příprava se jen prodlužuje a je dražší a dražší. Nepočítal jsem s tím, ani nikdo z mého týmu. Stojí to peníze, což je momentálně problém. Nějaké sponzory sice mám, ale nejsem opravdu v lehké situaci. A nechci momentálně brát ani jiný zápas, protože kdybych ho vzal, můžu se zranit. Jsem teď navíc v takové pozici, kdy souboj není ani moc blízko, ani moc daleko. Brát něco předtím, je fakt risk. A Karlos jde a vezme duel… Co když prohraje, zraní se, co potom?“ rozpovídal se Vašek Mikulášek pro server iSport.cz.

Dle posledních informací už Mikuláška příprava stála kolem 150 000 Kč s tím, že s prodloužením o další měsíce se asi snadno dostane na 200 000 Kč. Vašek už tak nyní ví, že bude v mínusu. Jeho výplata totiž očividně nedosahuje částky, kterou už investoval. To samozřejmě není vůbec ideální situace. Mikulášek však naštěstí může částečně profitovat z toho, že je teď “hodně vidět”, díky čemuž by mohl získat nové sponzory. Právě příspěvky od sponzorů totiž na domácí scéně tvoří významný zdroj příjmů jednotlivých bojovníků.

Samozřejmě rovněž hrozí, že čím delší příprava bude, tím větší je riziko, že přijde nějaké zranění. To však radši nebudeme vůbec přivolávat. Doufejme, že prosincový termín klapne a zápas proběhne.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *