Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Legierski dál rýpe do “prchajícího” Kleina

Legierski dál rýpe do “prchajícího” Kleina

V posledních týdnech se na CZ/SK MMA scéně řešilo, zda se dočkáme duelu Mateusz Legierski vs Lajoš Klein. Původně se sice mluvilo o možné smluvené váze, ale následně byl ve hře titulový zápas ve váze do 66 Kg. Duel se však nedařilo delší dobu domluvit a nyní už se ani nedomluví. Lajoš Klein totiž podepsal smlouvu s UFC a stal se tak prvním Slovákem, který se do ligy mistrů propracoval. Legierski se však představy vzájemné bitvy nevzdává.

SK MMA elita reaguje na Kleinův vstup do UFC

“Prcháš do UFC? Žádný problém, brzy si pro tebe dojdu,” vzkázal Mateusz Legierski na svém IG profilu. Ten zároveň potvrdil, že nedávno začal se shazováním na 66 Kg, aby se mohl s Kleinem utkat. Promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný totiž chtěl, aby byl souboj Legierski vs Klein titulový. Na to už však nedojde, ne v dohledné době a ne v rámci organizace OKTAGON MMA. To, jestli na sebe oba borci narazí v UFC, je zatím jen velkým otazníkem. Legierski má sice skvěle našlápnuto, ale vstup do UFC je často i hodně o štěstí. Lajoš Klein byl například více než rok náhradníkem, než to konečně vyšlo.

S kým se tedy nyní Mateusz utká? Pravděpodobně s vítězem blížící se bitvy Paradeiser vs Ryšavý. Ta bude vrcholem turnaje OKTAGON 16, který se koná už příští sobotu v Brně. Uvidíme tedy, kdo uspěje a následně vyzve šampiona lehké váhy.

Lajoš Klein rovněž půjde do boje 26.9., akorát ne v Brně, ale na UFC Ostrově, kde se v rámci velkolepého turnaje UFC 253 utká s nebezpečným Youngem. Ten zatím v průběhu své kariéry nebyl nikdy ukonče před limitem, což by Klein rád změnil. Ve svém arzenálu má hned několik zbraní, kterými by se mu to mohlo podařit. Ideální by bylo, kdyby předvedl další ze svých drtivých kopů na hlavu, ale necháme se překvapit, co společně se svým SFG týmem vymyslí.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *