Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Covington reaguje na to, že Woodleymu pomáhal Masvidal

Covington reaguje na to, že Woodleymu pomáhal Masvidal

Hlavním zápasem dnešního turnaje UFC Fight Night 178 bude dlouho očekávaná bitva Colby Covington vs Tyron Woodley. O tomto souboji se už mluví doslova roky, ale nakonec ho dostáváme až teď. Nejblíže jsme mu v minulosti byli ve chvíli, kdy byl Woodley šampion a Covington prozatímní šampion. Colby však nebyl schopen do zápasu nastoupit, takže jej zastoupil Darren Till, který padl. Nyní jsme se však konečně dočkali. Bývalý šampion Woodley navíc nic nepodcenil a do přípravy si pozval Jorgeho Masvidala, který se s Colbym dobře zná. Co na to říká Covington?

Khabib reaguje na srovnání s Muhammadem Alim

“Podle mě je skvělé, že si Tyron Woodley pozval do přípravy někoho, koho jsem každý jeden den porážel. Alespoň se tak lépe připravil na to, až prohraje. Tyron nemá žádné srdce. Dávno jsme si uvědomil, že když se naše cesty střetnou, tak to pro mě bude snadná práce. Přesně to se taky v sobotu v noci stane. Ukážu, jak špatně na tom je,” reagoval Colby Covington.

Ten v minulosti trénoval s Woodleym i Masvidalem, takže oba borce dobře zná a zhruba asi ví, co od nich může čekat. To však platí i opačně, takže bude zajímavé sledovat, s jakou taktikou oba bojovníci do zápasu nastoupí.

Colby nejdříve plánuje ukončit Woodleyho a poslat ho tak do důchodu a následně by se rád zaměřil na Usmana a Masvidala, “Oba dostanou to, co si zaslouží. Je docela jedno, v jakém pořadí to bude. Oba dostanou co proto, tedy pokud se tomu nebudou chtít vyhnout a nezdrhnou s ocasem mezi nohama. Duely s Usmanem a Masvidalem jsou teď jediné bitvy, které vyhlížím.”

Oba případné duely slibují skvělou podívanou, ale v první řadě bude muset Colby přejít přes Woodleyho. Tomu se sice v poslední době tolik nedaří, ale dá se očekávat, že proti rivalovi se bude sakra snažit, aby v oktagonu nechal všechno.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *